Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Analiza umów deweloperskich Lubelskie Analiza umowy deweloperskiej Lublin

Analiza umowy deweloperskiej Lublin

Mieszkanie lub dom – bez względu na to, czy są nowe czy z „drugiej ręki”, kupujecie Państwo przede wszystkim po to, by zaspokoić potrzebę posiadania lokum (prywatnego królestwa). Własne mieszkanie daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, a także radość z samodzielnej aranżacji wnętrza.

Doradztwo prawne przy zawieraniu umowy deweloperskiej – chroni Państwa ustawa

Dzięki ustawie deweloperskiej, jako klienci macie Państwo możliwość sprawdzenia, czy deweloper (u którego chce kupić mieszkania czy dom), jest rzetelny i otrzymacie od niego to, co obiecuje. Wiarygodny deweloper powinien posiadać prospekt informacyjny, czyli zestaw informacji:

  • o inwestycji,
  • okolicy,
  • zagospodarowaniu przestrzennym
  • samym inwestorze, czyli deweloperze.

Jako klienci, dowiecie się z prospektu, co deweloper już wybudował i czy nie jest prowadzone jakieś postępowanie egzekucyjne wobec niego. Deweloper dodatkowo powinien należeć do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Analiza umowy deweloperskiej Lublin – kim jestem i dlaczego warto mnie wybrać?

Nazywam się Magdalena Durlik – Olszewska. Jestem prawniczką z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w zakresie usług prawnych na rynku nieruchomości. Za cel stawiam pomoc firmom, ale i prywatnym inwestorom, w całości procesów związanych z nabyciem nieruchomości. Zadbam o Państwa spokój i bezpieczeństwo. Jak? Dokładnie weryfikując umowy i wyłapując prawdopodobne zagrożenia, w całym procesie inwestycyjnym.

Moja kancelaria Lexinvest, specjalizuje się w doradztwie prawnym przy zawieraniu umowy deweloperskiej w Lublinie.

Pomoc i konsultacja prawna, jest bardzo wspierająca i daje Państwu pewność, że cały proces odbędzie się w sposób bezpieczny i zgodny z prawem. Że dopełnione zostaną wszelkie formalności. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług doświadczonego w branży nieruchomości prawnika, który odpowie na pytania, doradzi i pomoże skutecznie sfinalizować transakcję.

Umowa deweloperska nie ma przede mną tajemnic

Umowa deweloperska to inaczej umowa przedwstępna. Zawierana jest z deweloperem, a ma za zadanie związać strony umowy – dewelopera i nabywcę (Państwa) – i zabezpieczyć dokonanie transakcji w przyszłości.

Transakcja nastąpi w momencie, gdy deweloper będzie gotowy do wydania nieruchomości i przeniesie na Państwa – nabywcę, prawa własności. Wy zaś jako nabywca zapłacicie wcześniej ustaloną cenę za nabywaną nieruchomość. Bezpieczeństwo całego procesu dla nabywcy, zależy między innymi od tego, co zapisane jest w umowie deweloperskiej. Właśnie dlatego, warto jest ją dokładnie sprawdzić przed podpisaniem.

Sprawdzenie umowy deweloperskiej w Lublinie nigdy nie było prostsze

Sprawdzenie umowy deweloperskiej, pomoże zminimalizować ryzyko wystąpienia problemów za jakiś czas. Weryfikacja umowy w Lublinie jest możliwa i łatwa. Jako prawniczka, mam na celu zabezpieczenie interesu prawnego Państwa (kupujących), przed podpisaniem umowy.

Mnogość kwestii uregulowanych w akcie sprawia, że część klientów nie ma pojęcia, na co powinna zwrócić uwagę. Nie wiecie Państwo, które zapisy umowy są naprawdę istotne z waszego punktu widzenia. Mój zakres usług, oprócz sprawdzenie umowy deweloperskiej dla nieruchomości w Lublinie, obejmuje także między innymi analizę ksiąg wieczystych. W razie potrzeby pomogę w przeprowadzeniu procesu jakim jest analiza prawna dewelopera (sprawdzanie wiarygodności oraz wypłacalności, na podstawie informacji z rejestrów oraz dokumentacji). Po przesłaniu do mojej kancelarii przygotowanej umowy (jeszcze nie podpisanej), dokonam analizy umowy deweloperskiej. Zakup nieruchomości w Lublinie, będzie już tylko miłą formalnością, gdy skończę swoją pracę.

Jako prawniczka, jestem w stanie reprezentować Państwa zarówno na etapie negocjacji, jak i podczas podpisywania aktu notarialnego. Moim zadaniem może być też współpraca z notariuszem i innymi podmiotami.

Pomoc i konsultacje prawne przy zakupie nieruchomości to usługa, która ułatwi Państwu szybkie i prawidłowe przeprowadzenie wszelkich niezbędnych czynności. Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia osoby tak kompetentnej jak ja. Znam rynek nieruchomości i prawa na nim obowiązujące „od podszewki”. Chętnie się wiedzą podzielę. Zapraszam.