Wersja polska Wersja angielska
Jesteś tutaj: Oferta Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm

Jedną z usług świadczonych przez Adwokatów z Kancelarii LexInvest jest obsługa prawna firm. Jej celem jest dostarczenie przedsiębiorstwu wsparcia prawnego potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania na najwyższym możliwym poziomie. Obsługa prawna firm obejmuje szeroki zakres działań, które pozwalają na uniknięcie potencjalnych problemów prawnych oraz zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstwa.

Obsługa prawna firm obejmuje m.in:

 • doradztwo w zakresie przepisów prawnych dotyczących działalności przedsiębiorstwa,
 • opracowywanie i opiniowanie umów oraz dokumentów prawnych,
 • przygotowywanie pism procesowych oraz reprezentowanie przedsiębiorstwa przed sądami i urzędami,
 • doradztwo w zakresie przepisów obowiązującego prawa,
 • sporządzanie uchwał, protokołów z zebrań zarządu i wspólników,
 • zmiany w KRS

Istotnym elementem działania każdej organizacji jest jej obsługa prawna, gdyż pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa prawnego oraz skuteczne rozwiązywanie problemów prawnych, które mogą pojawić się w trakcie działalności przedsiębiorstwa. Warto skorzystać z usług Kancelarii Adwokackiej Lex Invest, aby mieć pewność, że sprawy prawne zostaną rozwiązane profesjonalnie i skutecznie.

Skontaktuj się

prawo nieruchomosci

nieruchomosci przepisy

Obsługa prawna firm budowlanych

Adwokaci z Kancelarii LexInvest specjalizują się w obsłudze prawnej firm budowlanych. Obsługa prawna firm budowlanych polega na zapewnieniu wsparcia prawnego potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania w branży budowlanej.

Obsługa prawna firm budowlanych obejmuje specjalistyczną wiedze w zakresie, m.in.:

 • przepisów prawnych dotyczących działalności budowlanej,
 • opracowywania i opiniowania umów dotyczących inwestycji budowlanych,
 • reprezentowania przedsiębiorstwa przed sądami i urzędami w sprawach związanych z inwestycjami budowlanymi,
 • przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz prawa zamówień publicznych

Kancelaria Adwokacka LexInvest pomimo tego, że ma swoją siedzibę w Warszawie to z powodzeniem obsługuje prawnie firmy budowlane na terytorium całej Polski. Kancelarie LexInvest świadczy usługi na najwyższym poziomie, pomagając firmom budowlanym w rozwiązywaniu problemów prawnych i unikaniu potencjalnych kłopotów.

Skontaktuj się

Obsługa prawna firm cennik

Cena usługi polegającej na obsłudze prawnej firm jest zależna od wielu czynników, takich jak wielkość przedsiębiorstwa czy rodzaj usług. W celu ustalenia kosztów związanych z obsługą prawną firmy warto skontaktować się z Kancelarią LexInvest, która przedstawi dopasowaną do danej działalności ofertę. 

Cennik obsługi prawnej firm może obejmować różne opcje, takie jak stała obsługa prawna, pojedyncze usługi lub pakiety usług. 

Stała obsługa prawna może obejmować:

 • doradztwo prawne, 
 • opracowywanie dokumentów,
 • reprezentowanie przed sądami, 

a cena może być ustalana na podstawie stawki godzinowej lub ryczałtu miesięcznego. Pojedyncze usługi, takie jak np. opiniowanie umów są wyceniane indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania. 

Skontaktuj się Sprawdź cenę

nieruchomosci
O mnie

O mnie

Nazywam się Magdalena Durlik-Olszewska. Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Pomagam firmom i prywatnym inwestorom w procesie związanym z nabyciem nieruchomości. Dbam o ich bezpieczeństwo, dokładnie weryfikując umowy i wskazując na możliwe zagrożenia w całym procesie inwestycyjnym.

Skontaktuj się ze mną   Więcej o mnie

Obsługa prawna spółek

Obsługa prawna spółek to kompleksowa pomoc prawna dla przedsiębiorstw prowadzących działalność w formie spółek, takich jak spółki z o.o., spółki akcyjne, spółki jawne, spółki komandytowe, spółki komandytowo-akcyjne i inne.

Usługi z zakresu obsługi prawnej spółek obejmują m.in.:

 • Doradztwo i pomoc w zakresie rejestracji spółek oraz w zakresie zmian w spółce, takich jak zmiany w umowie spółki, wymiana udziałowców, przekształcenie spółki i inne,
 • Opracowywanie dokumentów prawnych, takich jak umowy z kontrahentami, umowy z pracownikami, umowy inwestycyjne, regulaminy i polityki spółki,
 • Ochrona własności intelektualnej, w tym przygotowywanie i zabezpieczanie znaków towarowych, wzorów i patentów,
 • Prowadzenie postępowań sądowych i arbitrażowych, w tym reprezentowanie spółki w sprawach cywilnych, handlowych i innych,
 • Doradztwo w zakresie prawa podatkowego i prawa pracy, w tym pomoc w zakresie prowadzenia rozliczeń podatkowych oraz w zakresie zatrudniania pracowników,
 • Analiza i ocena ryzyk prawnych związanych z prowadzeniem działalności spółki oraz doradztwo w zakresie minimalizacji tych ryzyk,
 • Doradztwo w zakresie przepisów prawa konkurencji i ochrony konsumentów.

Obsługa prawna spółek ma na celu zapewnienie przedsiębiorcom pełnej ochrony prawnej oraz minimalizację ryzyka wystąpienia konfliktów prawnych w trakcie prowadzenia działalności. Poprzez specjalistyczną pomoc prawną przedsiębiorcy mogą skutecznie chronić swoje interesy oraz zabezpieczyć swoją działalność na rynku.

Obsługa prawna przedsiębiorcy

Obsługa prawna przedsiębiorcy to usługi prawne, które mają na celu zapewnienie pełnej ochrony prawnej dla przedsiębiorców, czyli osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Usługi te obejmują m.in.: doradztwo w zakresie wyboru formy prowadzenia działalności gospodarczej, pomoc w zakładaniu i rejestracji firmy, itp. Obsługa prawna przedsiębiorcy ma na celu zapewnienie pełnej ochrony prawnej oraz minimalizację ryzyka wystąpienia konfliktów prawnych w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy korzystają z usług prawników, aby skutecznie chronić swoje interesy oraz zabezpieczyć swoją działalność na rynku.

Skontaktuj się

prawnik deweloper

Obsługa prawna firm przez Kancelarię Adwokacką LexInvest

Kancelaria Adwokacka LexInvest świadczy usługi związane z obsługą prawną firm nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy w tym na stałe we Francji.

Zajrzyj do sklepu

Adres

ul. Wronia 45
00-444 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Warszawie

Telefon

Zadzwoń: 795-846-132

Email

biuro@lexinvest.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
9.00 - 17.00
Sobota - Niedziela:
nieczynne

Opinie

Polityka opinii
Zadzwoń: 795-846-132
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 795-846-132
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 31 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lexinvest doradztwo prawne Magdalena Durlik-Olszewska (ul. Wronia 45 lok. 175, 00-870 Warszawa) danych podanych w formularzu w celu odpowiedzi na zgłoszenie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności

795-846-132

biuro@lexinvest.pl

ul. Wronia 45
00-444 Warszawa

SOCIAL MEDIA

NA SKRÓTY

OFERTA