Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Analiza umów deweloperskich Podlaskie Analiza umowy deweloperskiej Białystok

Analiza umowy deweloperskiej Białystok

Zakup mieszkania lub budowa domu, to jedne z najważniejszych decyzji w życiu. Są to również najkosztowniejsze inwestycje, często związane z wieloletnimi kredytami.

Jeżeli decydujecie się Państwo na zakup mieszkania, zazwyczaj musicie zastanowić się czy będzie to lokum pozyskane z rynku wtórnego, czy nabywacie je od dewelopera. Zanim zapłacicie za mieszkanie z rynku pierwotnego, powinniście dokładnie sprawdzić firmę deweloperską, której zamierzacie powierzyć wasze pieniądze. Wiarygodność dewelopera możecie Państwo sprawdzić w Krajowym Rejestrze Sądowym. Są tam wszelkie aktualne informacje, dotyczące stanu finansowego firmy, a także komunikaty o tym, czy nie ogłosił on upadłości.

Analiza i weryfikacja umowy deweloperskiej w Białymstoku

Nazywam się Magdalena Durlik-Olszewska. Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług prawnych na rynku nieruchomości, szczególnie w temacie analizy umów deweloperskich.

Pomagam zarówno prywatnym inwestorom jak i firmom, w procesach związanym z nabyciem nieruchomości. Dbam o bezpieczeństwo kontrahentów, dokładnie analizując umowy deweloperskie w Białymstoku i wskazując zagrożenia, które mogą się pojawić podczas całego procesu inwestycyjnego.

W czym konkretnie Państwu doradzę?

Moja pomoc dotyczy całego procesu nabywania nieruchomości. Sprawdzam nieprawidłowości np. w sporządzanych umowach przedwstępnych, które zobowiązują obie strony, do zawarcia ostatecznej umowy (przyrzeczonej). Umowa taka (przyrzeczona) przenosi prawo własności z dewelopera na nabywającego.

Jest to bardzo ważny etap, podczas którego Państwo (jako kupujący), musicie dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zapisami, ponieważ zostaną one zawarte także w kolejnej umowie. Jest to także właściwy moment, w którym powinna nastąpić dokładna weryfikacja umowy deweloperskiej dla nieruchomości w Białymstoku.

Dzięki mojej fachowej pomocy i wiedzy, wykluczymy z niej niekorzystne zapisy, które w późniejszym czasie byłyby trudne (lub nawet niemożliwe) do zmiany lub usunięcia.

Każda umowa deweloperska, musi zostać zawarta w formie aktu notarialnego u notariusza (ponieważ tylko wtedy ma moc wiążącą). Jej podstawą są wszystkie wynegocjowane wcześniej (przy umowie przedwstępnej) ustalenia oraz warunki. Znajdują się w niej informacje dotyczące: ceny, harmonogramu wpłat, daty przekazania nieruchomości oraz przeniesienia własności.

Negocjacje to często najtrudniejsza część podpisywania umowy. Pomoc osoby doświadczone i niezaangażowanej osobiście w sprawę, może okazać się kluczowa. I tu warto skorzystać z moich usług.

Każdy z tych (i wielu innych) etapów, pomogę komfortowo przejść. Profesjonalne doradztwo prawne przy zawieraniu umowy deweloperskiej w Białymstoku, da Państwu przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i spokoju, w tak ważnej decyzji jaką jest zakup własnego mieszkania lub domu.

Dlatego dokładnie sprawdzę umowę deweloperską dla nieruchomości budowanych w Białymstoku. Wykonam pisemną analizę każdego zapisu, a w razie potrzeby zaproponuję poprawki do treści. Oferuję kompleksowe sprawdzanie umów deweloperskich w zakresie wybranym przez was.

Analiza umowy deweloperskiej Białystok – zaufajcie Państwo specjalistce

Moja kancelaria specjalizuje się w prawie budowlanym i rynku nieruchomości nie od dziś, analiza umowy deweloperskiej to dla nas chleb powszedni. To gwarantuje spore doświadczenie i łatwość w analizowaniu umów deweloperskich. Posiadam dostęp do umów deweloperskich z terenu całej Polski. Znam ich różne typy, rodzaje, zapisy. Nie zamykam się na konkretne miasta. Mam klientów z praktycznie wszystkich województw, z którymi konsultuję się telefonicznie. Mogą wspomóc swoją wiedzą i doświadczeniem każdego, kto tego potrzebuje. Zachęcam do skorzystania z oferty.