Wersja polska Wersja angielska
3
Jesteś tutaj: Oferta Due diligence nieruchomości Due diligence nieruchomości Łódź

Due diligence nieruchomości Łódź

Proces due diligence nieruchomości ma na celu dokładne sprawdzenie wszystkich dokumentów prawnych nieruchomości, która jest przedmiotem transakcji. Proces due diligence jest ważny, ponieważ może zapobiec nieprzewidzianym problemom i oszczędzić inwestorom niepotrzebnego stresu. Due diligence nieruchomości może obejmować wiele różnych aspektów, w tym: weryfikacja dokumentacji prawnej, finansowej i technicznej.

Sprawdzanie nieruchomości pod względem prawnym w Łodzi

Sprawdzenie prawne nieruchomości jest jednym z najważniejszych etapów procesu due diligence i polega na dokładnym zbadaniu wszystkich dokumentów i umów związanych z nieruchomością. W Łodzi, jak i w każdym innym mieście, jest to niezbędne dla właścicieli i inwestorów, aby uniknąć potencjalnych problemów prawnych związanych z zakupem nieruchomości.

Sprawdzenie prawne nieruchomości powinno obejmować, m.in.: weryfikację tytułu własności, konflikty graniczne, obciążenia hipoteczne, ograniczenia w użytkowaniu, plan zagospodarowania przestrzennego. Po dokładnej analizie wszystkich zagadnień prawnik ds. nieruchomości przedstawi inwestorowi szczegółowy raport z audytu. Raport powinien zawierać nie tylko analizę dokumentacji, ale także rekomendację oraz zagrożenia jakie mogą powstać po zakupie danej nieruchomości.

Skontaktuj się

warszawa adwokat

Due diligence nieruchomości Łódź - cennik

Due diligence nieruchomości Cena zależna jest od ilości przedstawionych dokumentów do analizy. Dowiedz się więcej od 499 zł + VAT Skontaktuj się

umowy deweloperskie prawo

Audyt prawny nieruchomości w Łodzi – obsługa prawna

Obsługa prawna podczas audytu nieruchomości jest niezwykle ważna, jest kluczowym elementem w procesie zakupu nieruchomości. Audyt prawny to szczegółowa analiza stanu prawnego i formalnego nieruchomości, a obecność specjalisty ds. nieruchomości może znacznie ułatwić ten proces i zapobiec potencjalnym problemom.

Obsługa prawna podczas audytu prawnego nieruchomości obejmuje:

  1. Analizę dokumentów: prawnik ds. nieruchomości może pomóc w ocenie i interpretacji dokumentów dotyczących nieruchomości, takich jak umowy sprzedaży, tytuły własności i plany zagospodarowania przestrzennego.
  2. Analizę prawną ograniczeń i obciążeń: prawnik ds. nieruchomości może pomóc w identyfikacji i rozwiązaniu jakichkolwiek ograniczeń prawnych i obciążeń, które mogą wpłynąć na wartość nieruchomości.
  3. Analizie kwestii podatkowych: prawnik od nieruchomości lub doradca podatkowy może pomóc w rozwiązaniu wszelkich kwestii podatkowych związanych z nieruchomością.
  4. Analizie prawnej wymagań dotyczących nieruchomości: prawnik od nieruchomości może pomóc w pozyskaniu wszelkich wymaganych prawem decyzji, takich jak np. pozwolenie na budowę.

Audyt stanu prawnego działki i lokalu w Łodzi

Usługa polegająca na audycie stanu prawnego działki i lokalu obejmuje skrupulatne zbadanie i sprawdzenie wszystkich dokumentów i umów dotyczących danej nieruchomości. Eksperci prześwietlają wszystkie informacje dotyczące działki lub lokalu, aby mieć pewność, że nieruchomość jest bezpieczna do zakupu. Analiza stanu prawnego działki nakierowana jest na weryfikację co na nieruchomości można wybudować natomiast analiza lokalu skierowana jest na udzielenie odpowiedzi związanej z dodatkowymi ukrytymi obciążeniami (wady prawne nieruchomości).

Skontaktuj się

O mnie

O mnie

Nazywam się Magdalena Durlik-Olszewska. Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Pomagam firmom i prywatnym inwestorom w procesie związanym z nabyciem nieruchomości. Dbam o ich bezpieczeństwo, dokładnie weryfikując umowy i wskazując na możliwe zagrożenia w całym procesie inwestycyjnym.

Skontaktuj się ze mną   Więcej o mnie

Zajrzyj do sklepu

Adres

al. Tadeusz Kościuszki 80
90-437 Łódź
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w mieście Łódź.

Telefon

Zadzwoń: 795-846-132

Email

biuro@lexinvest.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
9.00 - 17.00
Sobota - Niedziela:
nieczynne

Opinie

Polityka opinii
Zadzwoń: 795-846-132
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 795-846-132
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 1 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lexinvest doradztwo prawne Magdalena Durlik-Olszewska (ul. Wronia 45 lok. 175, 00-870 Warszawa) danych podanych w formularzu w celu odpowiedzi na zgłoszenie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności

795-846-132

biuro@lexinvest.pl

al. Tadeusz Kościuszki 80
90-437 Łódź

SOCIAL MEDIA

NA SKRÓTY

OFERTA