Wersja polska Wersja angielska
Jesteś tutaj: Oferta Due diligence nieruchomości Badanie Due diligence nieruchomości Gdańsk

Badanie Due diligence nieruchomości Gdańsk

W Gdańsku prowadzone są obecnie liczne inwestycje w nieruchomości, w tym budowa nowych budynków mieszkalnych, biurowych i usługowych, a także rewitalizacja zabytkowych obiektów i terenów przemysłowych. Na rynku nieruchomości w Gdańsku można zaobserwować również rosnące zainteresowanie inwestycjami w sektorze turystycznym, w tym w budowę nowych hoteli i apartamentów turystycznych. W ostatnim czasie miasto stało się popularnym celem turystycznym zarówno dla Polaków, jak i zagranicznych turystów, co przyciąga inwestorów zainteresowanych rozwijaniem infrastruktury turystycznej.

Bezpieczeństwo przy transakcji w nieruchomości zapewnia dobrze przeprowadzone badanie due diligence nieruchomości. Inwestorzy coraz częściej przed zakupem mieszkania lub działki korzystają z usług prawników od nieruchomości w tym celu, aby swoje środki ulokować w sprawdzoną nieruchomość.

Audyt prawny nieruchomości w Gdańsku

Dobrze przeprowadzony audyt prawny nieruchomości powinien obejmować szereg działań mających na celu dokładne zbadanie stanu prawnego nieruchomości oraz wszelkich powiązanych z nią dokumentów i umów. W ramach audytu prawnik od nieruchomości powinien zbadać m.in. dokumenty związane z nieruchomością, takie jak umowy kupna- sprzedaży, umowy najmu, umowy dzierżawy, umowy o zarządzanie, decyzje administracyjne, pozwolenia budowlane itp. Dodatkowo audytor powinien sprawdzić czy nieruchomość nie ma nieuregulowanych sporów sądowych, nierozstrzygniętych spraw w administracji, czy też nie została ona wpisana do rejestru zabytków, co mogłoby wpłynąć na sposób korzystania z niej. Audyt prawny nieruchomości powinien być przeprowadzony przez doświadczą Kancelarię Adwokacką taką jak LexInvest.

Skontaktuj się

adwokat warszawa
O mnie

O mnie

Nazywam się Magdalena Durlik-Olszewska. Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Pomagam firmom i prywatnym inwestorom w procesie związanym z nabyciem nieruchomości. Dbam o ich bezpieczeństwo, dokładnie weryfikując umowy i wskazując na możliwe zagrożenia w całym procesie inwestycyjnym.

Skontaktuj się ze mną   Więcej o mnie

Due diligence nieruchomości Gdańsk - cennik

Due diligence nieruchomości Cena zależna jest od ilości przedstawionych dokumentów do analizy. Dowiedz się więcej od 499 zł + VAT Skontaktuj się

prawnik

Audyt stanu prawnego działki lub lokalu Gdańsk

Kupno lub wynajem nieruchomości to zwykle bardzo duże wydatki finansowe, dlatego warto dokładnie zbadać stan prawa danej nieruchomości przed podjęciem decyzji o jej nabyciu lub wynajmie. Audyt pozwala na weryfikację czy nieruchomość jest wolna od obciążeń, takich jak hipoteki, zastawy, egzekucje czy też nie została ona przedmiotem umów dzierżawy lub najmu na czas nieoznaczony. Poza tym, audyt pozwala na sprawdzenie czy nieruchomość ma uregulowany stan prawny, czy nie toczą się na niej spory sądowe, czy też nie została ona wpisana do rejestru zabytków, co mogłoby wpłynąć na sposób korzystania z niej.

Raport due diligence nieruchomości Gdańsk

Raport due diligence nieruchomości powinien zawierać szczegółową analizę stanu prawnego nieruchomości, w tym takie elementy jak: opis nieruchomości, analizę prawa własności, analizę pozostałych dokumentów prawnych, analizę dokumentacji związanej ze środowiskiem, elementy analizy finansowej, analizę rynku oraz zwięzłe podsumowanie. Raport due diligence powinien być przeprowadzony przez dobrego prawnika od nieruchomości. Prawnik powinien mieć doświadczenie w prowadzeniu audytów nieruchomości, co pozwoli na dokładną i rzetelną ocenę stanu prawnego nieruchomości.

Skontaktuj się

Zajrzyj do sklepu

Adres

al. Grunwaldzka 56
80-241 Gdańsk
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w mieście Gdańsk.

Telefon

Zadzwoń: 795-846-132

Email

biuro@lexinvest.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Opinie

Polityka opinii
Zadzwoń: 795-846-132