Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Łódzkie Prawnik od nieruchomości Łódź

Prawnik od nieruchomości Łódź

Jest kilka rzeczy, bez których trudno wyobrazić sobie wygodne życie. Wyjątkowo istotnym składnikiem tej piramidy potrzeb, jest posiadanie własnego mieszkania lub domu.

Prawnik od nieruchomości Łódź

Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie kupować lokum gotowego. Chcą zaplanować je „od a do z” po swojemu i mieć wpływ na każdy z czynników. Są tacy, którzy nie widzą innej opcji, niż wejść do mieszkania, w którym zrobione będzie już wszystko.

Niezależnie od tego do której grupy Państwo należycie, prędzej czy później staniecie przed dylematem zakupu własnego M. Szczególnie w sytuacji zakupu od dewelopera, zaczną się schody – dokumenty napisane prawniczym językiem z całą masą „drobnego druczku”. Co wtedy zrobicie? Podpiszecie wszystko licząc na dobre serce sprzedającego przedsiębiorcy? Czy wolicie Państwo spać spokojnie, oddając do analizy „papiery” w ręce specjalistki?

Potrzebny prawnik? Łódź ma specjalistkę od nieruchomości

Nazywam się Magdalena Durlik – Olszewska. Specjalizuję się w nieruchomościach. Z moich usług korzystają zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi.

Mam za sobą wieloletnią praktykę w zakresie opracowywania oraz opiniowania umów – w szczególności tych związanych z prawem budowlanym.

Chcecie Państwo sprzedać lub kupić nieruchomość? Nie wiecie czy przypadkiem nie „ładujecie się na minę”, podpisując dokumenty, których nie rozumiecie? Chcielibyście negocjować warunki zapisu, ale nie wiecie czy można, a jeśli tak to jak to zrobić?

Moja kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne w kwestiach związanych z obrotem nieruchomościami.

Kancelaria prawna ds. nieruchomości w Łodzi

Łódź to idealne miasto na zakup lokalu mieszkalnego. Rozwijająca się metropolia, dostarcza wielu pięknych, nowych apartamentowców, a zabytkowe kamienice (po rewitalizacji) dają niespotykany komfort życia w centrum wydarzeń.

Przeprowadzacie się tu Państwo i chcecie w pełni cieszyć się i korzystać z wszystkich atrakcji jakie gwarantuje stolica województwa łódzkiego? Marzą Wam się spokojne głowy i przespane noce, gdy wiecie że umowa którą podpisaliście jest w pełni bezpieczna?

Nie ryzykujcie zatem i skorzystajcie z usług prawnika.

Dobry prawnik od nieruchomości? Łódź ma mnie

W czym dokładnie Państwu pomogę? W każdym aspekcie związanym z prawem obrotu nieruchomościami:

 • udzielę wsparcia (niezależnie czy jesteście sprzedającymi czy kupującymi),
 • zbadam stan prawny nieruchomości,
 • przejrzę księgi wieczyste, dokumenty,
 • zaopiniuję umowę deweloperską pod kątem zgodności z prawem,
 • dokonam analizy umów – czy wszystkie zapisy są korzystne (w zależności czy jesteście kupującymi czy sprzedającymi)
 • pomogę w nabyciu nieruchomości w postępowaniu komorniczym,
 • pomogę prawnie Wspólnotom Mieszkaniowym,
 • rozwieję wątpliwości dotyczące użytkowania nieruchomości
 • wytłumaczę czym jest służebność na nieruchomości, co zrobić z „dzikimi lokatorami”, z zasiedzeniem,
 • zajmę się kwestiami związanymi z hipoteką, zastawem,
 • pomogę w negocjacjach,
 • a nawet w razie potrzeby – jako pełnomocnik będę Państwa reprezentować.

Nie musicie Państwo szukać już dalej. Wszystko, co tylko dotyczy prawa budowlanego i rynku związanego z nieruchomościami, pomogę Wam rozwiązać/przeanalizować terminowo i fachowo. Dodatkowo zapewniam miłą atmosferę. Zapraszam do kontaktu.