Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Oferta Obsługa prawna firm Obsługa prawna firm Poznań

Obsługa prawna firm Poznań

W ostatnich latach Poznań dynamicznie się rozwija i staje się coraz bardziej atrakcyjne dla inwestorów. Miasto jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia biznesu głównie ze względu na wsparcie dla przedsiębiorców, m.in. Akcelerator Innowacji, Strefa Aktywności Gospodarczej czy Poznańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości. Z tej przyczyny przedsiębiorcy dla swojego bezpieczeństwa coraz częściej korzystają z usług prawnych oferowanych w mieście.

Obsługa prawna firm oferowana przez Kancelarię LexInvest charakteryzuje się dużym profesjonalizmem i rzetelnością. W mieście działa Kancelaria Adwokacka LexInvest która świadczy usługi prawnicze dla firm z różnych branż i sektorów gospodarki. Kancelaria charakteryzuje się:

  1. Indywidualnym podejściem - oferuje indywidualne podejście do każdej sprawy i klienta. Właśnie dzięki temu można uzyskać kompleksową i skuteczną obsługę prawną, która jest dostosowana do konkretnych potrzeb i wymagań firmy.
  2. Wysoką jakością usług - zapewnia najwyższy poziom obsługi prawniczej.
  3. Specjalizacją w wielu dziedzinach - Dzięki temu można skorzystać z usług specjalisty w danej dziedzinie prawa, co przekłada się na skuteczność działań i zwiększa szanse na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy.
  4. Dostępnością - świadczy usługi on-line i na miejscu, blisko miejsca zamieszkania lub siedziby firmy.
  5. Doświadczeniem – posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej firm. Jest na rynku od wielu lat i ma liczne referencje od zadowolonych klientów.
  6. Wsparciem dla przedsiębiorców - Kancelaria współpracuje z wieloma instytucjami, które mogą wspomóc działanie przedsiębiorcy.

Skontaktuj się

O mnie

O mnie

Nazywam się Magdalena Durlik-Olszewska. Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Pomagam firmom i prywatnym inwestorom w procesie związanym z nabyciem nieruchomości. Dbam o ich bezpieczeństwo, dokładnie weryfikując umowy i wskazując na możliwe zagrożenia w całym procesie inwestycyjnym.

Zobacz więcej

Obsługa prawna firm budowlanych Poznań

Obsługa prawna firm budowlanych w Poznaniu polega na dostarczaniu firmom budowlanym usług prawnych, takich jak: doradztwo w zakresie prawa budowlanego, prowadzenie postępowań administracyjnych i sądowych, w tym wsparcie w sporach między inwestorami a firmą budowlaną, uzyskiwanie i aktualizacja zezwoleń budowlanych, a także udzielanie porad i wsparcia w zakresie ochrony własności intelektualnej i zagadnień związanych z ochroną danych osobowych. Usługi te obejmują również wsparcie w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na realizację projektów budowlanych, doradztwo w zakresie kontraktów budowlanych oraz wsparcie w przypadku powstania wypadków lub szkód budowlanych.

Obsługa prawna Spółek Poznań

Kancelaria Adwokacka LexInvest świadczy obsługę prawną Spółek na terenie Poznania zarówno stacjonarnie jak i on-line. Usługi oferowane przez Kancelarię obejmują doradztwo w zakresie prawa spółek, w tym tworzenie dokumentów i umów handlowych, sporządzanie wniosków i umów, a także reprezentowanie klientów w sądach i procesach sądowych. Adwokaci z LexInvest oferują również pomoc w zakresie zakładania spółek, zmian w firmach, likwidacji firm, doradztwa w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa podatkowego i nieruchomości.

Obsługa prawna firm cennik Poznań

Zachęcamy do skorzystania z pakietów związanych z obsługą prawną firm zaproponowanych w zakładce cennik.

Skontaktuj się Sprawdź cenę

Obsługa prawna przez Kancelarię Adwokacką LexInvest

Kancelaria Adwokacka LexInvest świadczy usługi związane z obsługą prawną firm nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy w tym na stałe we Francji.

Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Warszawa

Obsługa prawna firm Wrocław

Obsługa prawna firm Łódź

Obsługa prawna Kraków

Obsługa prawna firm Szczecin

Obsługa prawna firm Gdańsk

Adres

Główna siedziba: ul. Górnośląska 2, 00-444 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi Twoim mieście.

Telefon

Zadzwoń: 795-846-132

Email

biuro@lexinvest.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00