Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Oferta Konsultacje indywidualne

Indywidualne konsultacje prawne

Chcecie Państwo zakupić mieszkanie, dom lub lokal i boicie się podjąć niepotrzebnego ryzyka? Słyszeliście o zmianach w umowach, dzikich lokatorach czy np. zagrożeniach związanym z upadłością deweloperską? Czy wiecie już co najlepiej pozwoli uchronić Was przed błędnymi decyzjami?

Indywidualne konsultacje prawne

Internet pełen jest darmowych porad prawnych i historii z życia. Kupując własne lokum możecie się posiłkować cudzymi spostrzeżeniami, podpowiedziami. Musicie jednak Państwo mieć świadomość tego, że „sprawa sprawie jest nierówna”. Wystarczy drobny niuans, jeden odmienny zapis w umowie, przegapienie linijki tekstu, a to co było dla kogoś spełnieniem marzeń, dla Was może okazać się koszmarem na niewyobrażalną skalę. Właśnie dlatego zawsze warto jest skorzystać z opinii eksperta. Nie bazującej na własnej opinii czy wrażeniu, a na dokładnej i fachowej analizie dokumentów. Kompleksowe doradztwo prawne pomoże Państwu uniknąć wielu niespodzianek, finansowych zagrożeń i nerwów.

Nieznajomość prawa nie chroni nikogo. Dlatego w obliczu kluczowych decyzji, warto zapewnić sobie indywidualne konsultacje prawne ze specjalistą. Doświadczony prawnik nie tylko rzetelnie oceni problem, ale także podsunie jego najlepsze rozwiązanie.

Dobra kancelaria prawna

Jest na miarę złota. Zapewnia wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania, bazując na doskonałej znajomości przepisów prawa oraz dotychczasowego orzecznictwa sądów. Prawnik nie może bowiem „osiąść na laurach”. W materii przepisów, uchwał wciąż coś się zmienia. Pojawiają się nowe (wynikające np. z rozwoju technologii) zagadnienia. Tylko taka osoba stanowi gwarant mądrych, korzystnych decyzji, zapewniających spokojny sen i satysfakcję.

Konsultacje prawne dla firm

Dobra kancelaria prawna gwarantuje bezpieczne prowadzenie przedsiębiorstwa. Porady prawne obejmują wszystkie aspekty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Niezależnie od tego, czy firma już istnieje czy dopiero nosicie się Państwo z zamiarem rozpoczęcia działalności. Porada oczywiście może być jednorazowa. Lepszym rozwiązaniem jest jednak stała obsługa prawna w ramach abonamentu. Wybieracie wtedy Państwo odpowiedni pakiet usług, a prawnik
pozostaje do waszej dyspozycji.

Znajomość biur notarialnych, doradców podatkowych to dodatkowy atut dobrej kancelarii prawnej. Wsparcie prawne szczególnie istotne jest w temacie spraw urzędowych czy sporów sądowych. Dobra kancelaria prawna gwarantuje wtedy udział w rozprawach, sporządza odpowiednią dokumentację.

Potrzebna pomoc w tworzeniu pism czy wdrażaniu procedur (np. RODO) i regulaminów? Konsultacje prawne dla firm są tym, czego Państwo poszukują.

Pomoc prawna on-line - konsultacje prawne przez Internet

Nie zawsze jest możliwość spotkania się osobistego. Na drodze może stanąć czas i odległość. Stąd doskonałym rozwiązaniem jest pomoc prawna on-line w formie zdalnej za pomocą telefonu lub wideokonferencji. Aby była ona jak najbardziej miarodajna i fachowa, najlepiej przygotować się do niej wcześniej. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest wysłanie wszelkiej dokumentacji na mail lub adres pocztowy Kancelarii, aby prawnik mógł się z nimi zapoznać i jeszcze skuteczniej pomóc w rozwikłaniu problemu.

Podczas konsultacji wyjaśniam wątpliwości i problemy prawne Klientów. Zagrożenia związane z upadłością deweloperską? Co najlepiej pozwoli uchronić Klienta przed błędnymi decyzjami? Konsultacje prawne dla firm? To tylko część zagadnień poruszanych podczas indywidualnych konsultacji prawnych.