Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Prawnik od nieruchomości Włocławek

Prawnik od nieruchomości Włocławek

Radca prawny nieruchomości - dobry prawnik w Warszawie

Ludzie którzy na co dzień nie pracują w kancelarii prawniczej i nie zajmują się obrotem nieruchomościami, mają zazwyczaj nikłe szanse z deweloperem, za którym stoi co najmniej kilku prawników. Dlatego przed podpisaniem wiążącej umowy, warto byście Państwo oddali ją do weryfikacji. Pomoże Wam specjalizujący się w temacie prawnik. Włocławek ds. nieruchomości wybiera Lexinvest.

Prawo budowlane oraz związane z obrotem nieruchomościami, to bardzo rozbudowane „gałęzie”, które na dodatek niezwykle szybko się rozwijają. Zakres ich regulacji, to bezpieczeństwo Państwa - zamieszkujących lokum oraz waszych zainwestowanych pieniędzy.

Charakterystyka dobrego prawnika ds. nieruchomości. Włocławek i inne miasta wiedzą, że nie warto ryzykować

Lexinvest to warszawska kancelaria prawna ds. nieruchomości. Włocławek wybiera ją zawsze, gdy potrzebuje fachowców. Lexinvest to gwarancja wieloletniego doświadczenia i chęć ciągłego rozwoju. Doskonale znamy wszystkie próby obejścia przepisów przez deweloperów. Najczęściej należą do nich:

  • wzrost ceny (często tłumaczony podniesieniem podatku),
  • różnica między powierzchnią podaną w umowie, a rzeczywistym metrażem,
  • zbyt wysokie kary umowne,
  • brak możliwości wypowiedzenia umowy przez kupującego,
  • możliwość natychmiastowego wypowiedzenia umowy przez dewelopera, etc.

Jak się uchronić przed patodeweloperką?

Zakup pierwszego mieszkania jest często przełomowym wydarzeniem, które towarzyszy innemu ważnemu, jak np. zmiana statusu cywilnego, wyprowadzka z domu rodzinnego do odległego miasta, pojawienie się na świecie kolejnego członka rodziny, zmiana pracy itp. Nic więc dziwnego że chcecie, aby wszystko było idealnie. Samo wypłynięcie na nieznane wody jest wystarczająco stresujące. Jeśli dołożyć do niego starania o kredyt i strach przed „kruczkami” prawnymi w umowach, naprawdę możecie Państwo przedwcześnie osiwieć. 

Ostatnio na popularności zyskuje hasło „patodeweloperka”. Zawiera ono w sobie wszystkich nieuczciwych przedsiębiorców, którzy np. reklamując mieszkanie wielkości kawalerki (a często czegoś dużo mniejszego), używają hasła „apartament”.

Czym zajmuje się dobry prawnik ds. nieruchomości?  Włocławek umie go już rozpoznać 

Choć kierowanie się w życiu przekonaniem, że wszyscy chcą Państwa oszukać jest nieco destrukcyjne, to w interesach faktycznie lepiej jest ufać, ale sprawdzać. 

I tak się dzieje w Lexinvest. Kontrola wszystkiego. Nasi prawnicy najpierw „skanują” dewelopera pod kątem uczciwości, wierzytelności. Tylko z działającymi w świetle prawa firmami można robić interesy. Pomożemy Wam określić czy wasz przedsiębiorca do takich należy. 

Kolejne istotne zadanie to analiza i weryfikacja umowy. To ona jest podstawą, do wszelkich batalii sądowych. Niestety bez znaczenia są słowne obietnice sprzedającego, gdy wasz podpis znajdzie się na papierowej wersji umowy (czyli gdy na jej warunki przystajecie). Prawnik ds. nieruchomości we Włocławku zauważy wszystkie niewygodne lub niezgodne z prawem zapisy i poinformuje o nich Państwa jako kupującego. 

Kancelaria LEXINVEST nie zagwarantuje Wam, że każda inwestycja będzie opłacalna, ale zapewni że na pewno będzie bezpieczna. Kupno mieszkania czy domu, to niejednokrotnie całe lata wyrzeczeń, których nie możecie zainwestować „w ciemno”. 

Dlatego sprawdzamy, opiniujemy, tłumaczymy, a w razie problemów reprezentujemy Państwa w sądzie.