Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Prawnik od nieruchomości Toruń

Prawnik od nieruchomości Toruń

Nowy dom lub mieszkanie? Rynek wtórny czy pierwotny? Niezależnie od wyboru – gratulujemy! To piękna i wielka sprawa nabyć własne „miejsce na ziemi”. Zamiana dotychczasowego lokum na inne - większe, własne, w lepszej lokalizacji i ze wspaniałym widokiem, brzmi cudownie. Jednak zanim do tego dojdzie, warto byście przeczytali Państwo słowa poniżej. 

Dobry prawnik od nieruchomości? W Toruniu tylko Lexinvest!

Chcecie Państwo kupić nieruchomość, ale boicie się ewentualnych konsekwencji prawnych lub finansowych, wynikających ze źle sformułowanej umowy? Jesteście w trakcie „rozwiązywania” zawiłości kruczków prawnych, ale nie do końca rozumiecie o co w tym wszystkim chodzi? Od tego jestem ja – mecenas Durlik-Olszewska. Z chęcią pomogę i dokonam analizy i weryfikacji dokumentów, które są dla Was kłopotliwe i nieoczywiste. 

Nazywam się Magdalena Durlik-Olszewska. Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w prawie budowlanym i tym związanym z obrotem nieruchomościami. Analizuję i weryfikuję umowy, a także tworzę je, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwu - swoim klientom. Oferuję pełne doradztwo prawne. Mam za sobą wiele uznanych publikacji w tym temacie. 

Moja oferta jest skierowana zarówno do osób fizycznych jak i do klientów biznesowych. Jestem do Państwa dyspozycji.  Jeśli sytuacja będzie tego wymagać (lub takie będą Państwa oczekiwania), przeprowadzę Was przez cały proces kupna bądź sprzedaży nieruchomości.

Toruń – wasza kancelaria prawna ds. nieruchomości i doradztwa prawnego to Lexinvest

Szanuję czas klientów, dlatego oferuję swoje usługi online. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej i sprawniej przesyłać sobie nawzajem dokumenty i komunikować się, niż gdyby miało to miejsce w sposób tradycyjny (wolne terminy, dojazdy, etc). Tym sposobem oszczędzacie Państwo i czas i pieniądze. 

W swoim zawodzie jestem fachowcem od:

 • weryfikowania niezgodnych z prawem zapisów,
 • sprawdzania zapisów dotyczących metrażu (technik mierzenia i dopuszczalnych różnic), adekwatności kar umownych, podawania terminów ostatecznych dat odbioru nieruchomości czy przepisywania praw własności,
 • spełniania się w roli pełnomocnika, 
 • tworzenia umów wynajmu i sprzedaży oraz zakupu,
 • pomocy w zrozumieniu niejasnych zapisów umownych,
 • sprawdzania kompletności wymaganych dokumentów,
 • weryfikowania stanu prawnego nieruchomości w księgach wieczystych,
 • kontroli wierzytelności i wiarygodności deweloperów bądź osób sprzedających,
 • informowania co do planów zagospodarowania przestrzennego wokół nieruchomości,
 • zdobywania opinii konserwatorskich, dotyczących wpływu na środowisko, etc.

Jak wygląda kontakt z Lexinvest? Nic prostszego!

 • Kontaktujecie się Państwo telefonicznie. 
 • Uzgadniamy szczegóły.
 • Wysyłam najlepszą dla waszych potrzeb ofertę i proszę o akceptację i opłacenie jej. 
 • Wysyłają Państwo dokumenty do analizy (mailowo lub kurierem).
 • Czekacie na informacje zwrotną/raport/inną uzgodnioną formę pomocy.
 • Podejmujecie świadomą decyzję o zakupie/sprzedaży.

Same pakiety są dostępne za opłatą jednorazową bądź stałą – abonamentową.

Prawnik od nieruchomości. Toruń może liczyć na Lexinvest

Doświadczenie w branży pozwala mi jeszcze sprawniej zwracać uwagę na drobny druk, a co za tym idzie wyłapywać oraz eliminować wszelkie nieprawidłowości. 

Jestem osobą terminową. Staram się jak najlepiej organizować swoją pracę. Upór w dążeniu do celu, zawsze pomaga mi znaleźć najkorzystniejsze wyjście z sytuacji. Nie poddaję się i lubię wyzwania. 

W swojej karierze pomogłam wielu firmom i osobom prywatnym. Starannie wykonuje powierzone mi zadania i z chęcią wyjaśniam Państwu – moim klientom, wszelkie niejasności. Robię to prostym i zrozumiałym językiem. Staram się dawać Wam jak największą pewność co do poprawności dokonywanej transakcji. Jeśli zatem potrzebują Państwo pomocy, zapraszam do kontaktu.