Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Śląskie Prawnik od nieruchomości Sosnowiec

Prawnik od nieruchomości Sosnowiec

Prawnik od nieruchomości Sosnowiec - zaufał kancelarii Lexinvest

Szukacie Państwo najlepszego prawnika od nieruchomości? Napotkaliście problemy w związku z umową, która nie jest dla Was jasna? Nie możecie znaleźć dobrego prawnika od nieruchomości w Sosnowcu ani ościennym mieście? Zatem dobrze trafiliście – na najlepszych. Kancelaria Lexinvest prowadzona jest przez mecenas Magdalenę Durlik-Olszewską. To idealny wybór dla Państwa, jeśli zamierzacie nabyć lub sprzedać nieruchomość. Lexinvest to kancelaria prawna ds nieruchomości (w Sosnowcu nabywanych lub zbywanych), świadcząca usługi na najwyższym poziomie i ciesząca się ogromną popularnością. Zdobyła szturmem rynek warszawski, a teraz czas na Sosnowiec. 

Świadczymy usługi online, dzięki czemu oszczędzacie Państwo sporą ilość czasu i pieniędzy, które byłby potrzebne na zorganizowanie spotkania i dojazd. Załatwianie wszelkich formalności obywa się błyskawicznie. Od tej pory komputer z dostępem do internetu oraz chwila wolnego wystarczą, aby rozwiać wszystkie wątpliwości w temacie prawa budowlanego i obrotu nieruchomościami.

Co oferuje Lexinvest?

Usługi w zakresie obrotu nieruchomościami oraz związane z prawem budowlanym. Jaką pomoc możecie Państwo od nas uzyskać?

 • Tworzymy umowy wynajmu, sprzedaży, zakupu oraz dzierżawy nieruchomości.
 • Sprawdzamy dokładnie umowy, analizując je „krok po kroku”, aby uniknąć niezgodnych z prawem zapisów
 • Weryfikujemy wierzytelność dewelopera bądź podmiot, z którym będzie zawarta umowa.
 • Sprawdzamy kompletność wymaganych dokumentów. 
 • Przeprowadzamy przez proces zakupu nieruchomości w trakcie postępowania komorniczego lub obciążonego hipoteką.
 • Dokładnie weryfikujemy stan prawny danej nieruchomości oraz plany zagospodarowania przestrzennego.
 • Upewniamy się co do istnienia i poprawności zapisów dotyczących przekazania praw własności, kar umownych, metrażu czy odbioru nieruchomości. 
 • Reprezentujemy w sporach dotyczących umów deweloperskich i prawa budowlanego.
 • Świadczymy usługi w temacie pełnomocnictwa.
 • Jeśli zajdzie taka potrzeba, pomożemy w negocjacjach.

W jaki sposób działamy?

Świadczymy usługi online, a nasza oferta jest skierowana do każdego - zarówno firm jak i osób fizycznych. W zależności od interesującej Państwa oferty, przed dokonaniem zakupu warto się wstępnie skontaktować telefonicznie z kancelarią, by przedstawić zaistniały problem. My Państwu doradzimy co do wyboru pakietu. Pakiety dostępne na stronie możecie nabyć  w dwóch opcjach: pojedynczej usługi lub w formie abonamentowej.

W jaki sposób dostarczyć dokumenty?

W tym przypadku macie Państwo dwie możliwości:

 1. wysłać pocztą, kurierem 
 2. lub wygodniej - przesłać zeskanowane dokumenty (lub w formie np. PDF) na adres e - mail kancelarii Lexinvest

W jaki sposób otrzymacie informacje o przebiegu waszej sprawy?

Skontaktujemy się telefonicznie bądź mailowo, informując o wykrytych nieprawidłowościach, postępach w sprawie oraz przekażemy wszystkie informacje w formie raportu.

Kim jesteśmy? Dobry prawnik od nieruchomości (w  Sosnowcu) to zbyt mało, gdy można liczyć na mecenas Magdalenę Durlik-Olszewską

Lexinvest, kancelaria ds. nieruchomości oraz prawa budowlanego, jest prowadzona przez mecenas Magdalenę Durlik-Olszewską. Oferujemy doradztwo prawne dla firm i osób prywatnych, na najwyższym możliwym poziomie. 

Głównym celem kancelarii jest pomoc Państwu – naszym klientom, w celu uchronienia Was przed źle skonstruowanymi umowami (grożącymi konsekwencjami prawnymi bądź finansowymi). Wieloletnie doświadczenie i rozwiązanie (z pełnym sukcesem) szeregu trudnych spraw, dało nam zaufanie klientów i liczne polecenia dla dalszych osób. 

Jeśli posiadają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.