Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Świętokrzyskie Prawnik od nieruchomości Kielce

Prawnik od nieruchomości Kielce

Interesuje Państwa nieruchomość, prawo budowlane lub konsultacje prawne? – Kancelaria prawna ds. nieruchomości (Kielce nie znajdą lepszej) - Lexinvest czeka na Was!

Lexinvest to kancelaria prawna, którą prowadzi Magdalena Durlik-Olszewska, dobry prawnik od nieruchomości (w Kielcach kupowanych)

Od wielu lat mecenas Durlik-Olszewska, jest w czołówce najlepszych prawników w Polsce. Charakteryzuje się bardzo szeroką wiedzą o normach prawnych z których udziela konsultacji, ale i reprezentuje w sporach. 

Usługi Lexinvest są skierowanie nie tylko do osób fizycznych, ale także do klientów biznesowych, którzy potrzebują pomocy podczas nabycia/sprzedaży nieruchomości. 

Wiedza oparta na wieloletnim doświadczeniu pozwala oszacować ryzyko oraz doradzić, jak je maksymalnie zminimalizować. Lexinvest zajmuje się także prawem budowlanym, więc jeśli aktualnie poszukujecie Państwo prawnika, ponieważ np. doszło do konfliktu z deweloperem, bardzo dobrze trafiliście!

Lexinvest jest w waszym mieście, a to dzięki obsłudze telefonicznej i on-line 

Jeśli decydujecie się na zakup mieszkania, domu lub innej nieruchomości, podstawową rzeczą którą powinniście zachować to ostrożność. Starannie przejrzeć dokumenty oraz sprawdzić stan prawny danej nieruchomości. 

Jeśli umowa, którą zamierzacie Państwo podpisać jest zbyt obszerna, kilka zapisów zwraca waszą uwagę, a niektórych zwyczajnie nie rozumiecie – warto się upewnić i skonsultować z dobrym prawnikiem od nieruchomości. W Kielcach będzie to Magdalena Durlik-Olszewska. Mimo kancelarii w Warszawie, bez trudu większość spraw omówicie telefonicznie-mailowo. 

Bez pośpiechu, warto przed podpisaniem przekazać wzór umowy, poczekać na analizę i wtedy dowiecie się, czy umowa zawiera niekorzystne dla Was zapisy.

Jakie usługi oferuje mecenas Durlik-Olszewska jako prawnik? Kielce ds. nieruchomości nie znajdą lepszej pomocy

Przede wszystkim Lexinvest działa online, co jest oszczędnością czasu i pieniędzy dla klientów, którzy nie muszą umawiać się bezpośrednio na spotkanie. Większość kwestii jesteśmy w stanie załatwić zdalnie!

Jako kancelaria zajmująca się prawem budowlanym oraz sprawami związanymi nieruchomościami, staramy się rozwiązać każdą sprawę, którą nam powierzycie. Wskazujemy Państwu (jako klientom kroki), które powinniście podjąć, aby wyjść cało z opresji w jaką wprowadziły Was drobne kruczki prawne, ale i na co powinniście zwracać uwagę. 

Lexinvest oferuje usługi w zakresie:

 • rozstrzygania sporu o wadach ukrytych po odbiorze nieruchomości od dewelopera lub wykonawcy,
 • informowania o ewentualnym ryzyku jakie niesie za sobą zerwanie umowy najmu,
 • jeśli planujecie nabyć grunt pod zabudowę, ale nie jesteście pewni znaczenia zapisów w umowie – wyjaśni wątpliwości,
 • przeniesienia praw własności,
 • regulacji stanu prawnego nieruchomości lub podziału działek,
 • rozwiązania konfliktu z deweloperem o niewywiązywanie się z umowy,
 • negocjacji,
 • analizowania zapisów kar umownych,
 • tworzenia umów najmu, dzierżawy czy sprzedaży,
 • i wielu innych spraw.

Jak działa Lexinvest?

 1. Kontaktujemy się telefonicznie w celu poznania szczegółów problemu.
 2. Państwo jako klienci przesyłają niezbędne dokumenty drogą mailową bądź pocztą.
 3. Analizujemy i weryfikujemy dokumenty, sprawdzamy czy jest komplet wymaganych akt/danych, wysyłamy raport do Państwa.
 4. Po akceptacji podejmujemy niezbędne dalsze kroki.

Dlaczego Lexinvest?

Wielu klientów nam zaufało, bazując na naszej fachowości, wiarygodności i wiedzy. Wykorzystując zdobyte doświadczenie, szczęśliwie i bezpiecznie rozwiązaliśmy wiele skomplikowanych problemów prawnych. Dzięki temu i naszemu podejściu do Państwa, kancelaria Lexinvest cieszy się niezwykłą skutecznością i rosnącą popularnością.