Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Lubuskie Prawnik od nieruchomości Gorzów Wielkopolski

Prawnik od nieruchomości Gorzów Wielkopolski

Potrzebujecie Państwo najlepszych? Poszukiwany jest prawnik od nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim? Lexinvest już tu jest i świadczy usługi online

Wielu z Państwa zastanawia się nad zakupem domu lub mieszkania. Jedni planujecie kupno nieruchomości w stanie deweloperskim, a inni z rynku wtórnego. Im bliżej do dokonania transakcji, tym w głowie zaczynają się mnożyć obawy. W końcu nabycie nieruchomości to koszt rzędu kilkuset tysięcy (a nawet milionów) złotych. Na część z pytań zapewne nie poznacie odpowiedzi nie będąc ekspertami w tej dziedzinie prawa. Właśnie dlatego warto, byście Państwo zasięgnęli porady dobrego prawnika od nieruchomości. Gorzów Wielkopolski może już liczyć na kancelarię Lexinvest.

Kancelaria prawna ds. nieruchomości. Gorzów Wielkopolski ma szczęście, gdyż działa tu Lexinvest!

Nazywam się Magdalena Durlik-Olszewska i jestem założycielką kancelarii prawnej Lexinvest. Z wykształcenia jestem prawniczką (oraz psycholożką), a moją specjalizacją jest prawo budowlane oraz związane z obrotem nieruchomościami. Analizuje i weryfikuję umowy. Tworzę je i koryguję. Wszystko w trosce o Państwa - moich klientów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zawodzie prawniczki, podparte wieloma fachowymi publikacjami oraz wygranymi sprawami. Ofertę którą Państwu proponuję, kieruję zarówno do osób fizycznych jak do klientów biznesowych. 

Jako Lexinvest, działamy online, dlatego jako kancelaria jesteśmy dostępni w każdym mieście, miasteczku i wsi w Polsce. O ile macie Państwo dostęp do internetu i telefonu, możemy śmiało nawiązać współpracę. Dzięki temu odpadają koszta związane z dojazdami, a także oszczędzacie czas na umawianie się i oczekiwanie na terminy, etc. Jestem do Państwa dyspozycji i chętnie przeprowadzę Państwa przez cały proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Magdalena Durlik-Olszewska – prawnik. Gorzów Wielkopolski ds. nieruchomości ma już swoją specjalistkę

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, dlatego zaczęliśmy oferować nasze usługi online. Do konsultacji wystarczy dostęp do komputera i internetu oraz telefon. 

Jak wygląda proces nawiązania współpracy? To bardzo proste:

 1. Kontaktujemy się z Państwem telefonicznie, po tym jak otrzymamy prośbę 
 2. Wstępnie poznajemy sprawę i uzgadniamy szczegóły
 3. Wysyłamy najlepiej dobraną ofertę i prosimy o jej akceptację i zakup 
 4. Wysyłacie Państwo dokumenty do analizy i czekacie na informacje zwrotną
 5. Weryfikujemy, analizujemy, sprawdzamy wszelkie dokumenty, umowy, inne aspekty (w zależności od pakietu) i odsyłamy opinię o transakcji z proponowanymi zmianami
 6. Podejmujecie świadomą decyzję

Co oferujemy jako kancelaria i dlaczego warto skorzystać z usług Lexinvest?

Zajmujemy się takimi sprawami, jak:

 • Pełna weryfikacja zapisów (czy są i czy są poprawne) dotyczących: metrażu, kar umownych, terminów odbioru nieruchomości, przekazania praw własności
 • Udzielanie wsparcia w negocjacjach
 • Likwidowanie wszystkich niezgodnych z prawem zapisów, klauzul
 • Analiza oraz pełna weryfikacja dokumentów i umów, by wykryć i zastąpić niekorzystne zapisy
 • Sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości
 • Pomoc w temacie przeniesienia praw własności
 • Objaśnianie niejasnych zapisów
 • Sprawdzanie czy jest cały komplet wymaganych dokumentów
 • Sprawdzanie wiarygodności i wierzytelności dewelopera
 • Pełnienie roli pełnomocnika
 • Zdobywanie planów zagospodarowania przestrzennego czy opinii konserwatorskich, dotyczących wpływu na środowisko
 • Tworzeniem umów od podstaw
 • Doradztwem w innych kwestiach

Dobry prawnik od nieruchomości Gorzów Wielkopolski - dlaczego warto?

Ponieważ jako Lexinvest pomogliśmy już wielu firmom i osobom prywatnym wyjść z ciężkich sytuacji związanych z nieuczciwymi kontrahentami, sprzedającymi, kupującymi, etc. Zdobyliśmy Państwa zaufanie i zadowolenie. Stale się rozwijamy, a doświadczenie pozwala nam podejść do każdej sprawy indywidualnie, znajdując najlepsze możliwe rozwiązanie. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w zakresie usług które oferujemy, zapraszamy do kontaktu.