Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Podlaskie Prawnik od nieruchomości Białystok

Prawnik od nieruchomości Białystok

Kancelaria prawna ds. nieruchomości. Czy Białystok posiada takową?

Zakup własnego mieszkania bądź domu. Na tę chwilę czeka się z upragnieniem, od lat młodzieńczych. Marzy się o tym gdzie będzie (miasto/wieś), jaki będzie metraż czy widok za oknem. Mebluje się je w głowie w swoim ulubionym stylu. Odlicza czas do wypicia w nim pierwszej kawy.

Gratuluję, zdecydowania się się na zakup nieruchomości w Białymstoku. Już wkrótce zaproszą Państwo gości na „parapetówkę”. Ale zanim to nastąpi zajrzyjmy do umowy deweloperskiej (w przypadku rynku pierwotnego) lub kupna – sprzedaży (gdy idzie o rynek wtórny). Czy przypadkiem nie niepokoją Państwa niektóre zapisy? Czy widzicie gdzieś dane dotyczące metrażu? Skąd wynikają tak wysokie kary umowne? I dlaczego sprzedający nie chce podać numeru księgi wieczystej?
Zanim podpiszecie jakiekolwiek dokumenty, wyjaśnijmy wszystkie niepokojące kwestie i zapisy. To czego Państwo potrzebujecie to …

Dobry prawnik od nieruchomości. Białystok zaczyna doceniać Lexinvest

Nazywam się Magdalena Durlik – Olszewska i chętnie pomogę Państwu w każdej kwestii, związanej z obrotem nieruchomościami.

Państwo dostarczycie dokumenty do mojej kancelarii, a ja skrupulatnie przeanalizuję i zweryfikuję zapisy, aby móc je dla Was zaopiniować. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to opracuję lub stworzę dowolną umowę, w temacie zakupu/sprzedaży mieszkania, domu lub lokalu.

Aby cały proces nabycia/zbycia nieruchomości przebiegał prawidłowo, zgodnie z prawem i w miłej atmosferze, pomogę i przetłumaczę wszystkie zapisy, paragrafy, ustalenia - z języka prawnego na zrozumiały dla Państwa.

Analizując i weryfikując umowę, wyszukam wszelkie ewentualne zapisy/klauzule abuzywne, które mogłyby działać na Państwa niekorzyść. Doprowadzę do sytuacji, gdy wszystkie dane będą jasno i precyzyjnie umieszczone na dokumentach, umowach (np. metraż i sposób jego obliczania, dokładna i ostateczna data przeniesienia prawa własności).

Z moją pomocą nic Państwu nie umknie i niczego nie przegapicie. Dodatkowo doradzę co trzeba negocjować, aby uniknąć ewentualnych konsekwencji finansowych czy prawnych.

Prawnik w Białymstoku. Nieruchomości nie mają przede mną tajemnic

Zastanawiacie się Państwo co jeszcze mogę dla Was zrobić? W oferowanych przeze mnie pakietach (dostępnych zarówno dla firm jak i osób prywatnych), znajdziecie m.in.:

 • opcję wsparcia (niezależnie czy jesteście sprzedającymi czy kupującymi),
 • zbadanie stanu prawnego nieruchomości,
 • sprawdzenie wierzytelności i wiarygodności dewelopera,
 • analizę i weryfikację ksiąg wieczystych, dokumentów, prospektów, etc.,
 • zdobycie planów zagospodarowania przestrzennego czy opinii konserwatorskiej,
 • zaopiniowanie umowy pod kątem zgodności z prawem, klauzul abuzywnych,
 • pomoc w nabyciu nieruchomości oferowanej w postępowaniu komorniczym,
 • wyjaśnienie terminów związanych z użytkowaniem nieruchomości (np. służebność, „dzicy lokatorzy”, zasiedzenie),
 • wytłumaczenie kwestii związanych z zastawem, hipoteką, komornikiem,
 • pomoc w negocjacjach,
 • reprezentowanie Państwa w charakterze pełnomocnika.

Na te i inne pytania kancelaria Lexinvest udzieli Państwu odpowiedzi.

Prawnik od nieruchomości w Białymstoku

Nabywając/sprzedając lokal, warto ponieść niewielki wydatek na doradztwo prawne. Koszt usługi jest nieporównywalnie niższy, od ewentualnych konsekwencji, wynikających z nieznajomości prawa czy braku czasu na dokładne zweryfikowanie dokumentów. To najlepszy moment by zaufać Lexinvest. Pakietów pomocowych jest kilka. Mogą być jednorazowe lub w formie abonamentu. Po więcej szczegółów zapraszam na stronę.