Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Oferta Weryfikacja dewelopera Prawnik od nieruchomości Białystok

Prawnik od nieruchomości Białystok

Kancelaria prawna ds. nieruchomości. Czy Białystok posiada takową?

Zakup własnego mieszkania bądź domu. Na tę chwilę czeka się z upragnieniem, od lat młodzieńczych. Marzy się o tym gdzie będzie (miasto/wieś), jaki będzie metraż czy widok za oknem. Mebluje się je w głowie w swoim ulubionym stylu. Odlicza czas do wypicia w nim pierwszej kawy.

Gratuluję, zdecydowania się się na zakup nieruchomości w Białymstoku. Już wkrótce zaproszą Państwo gości na „parapetówkę”. Ale zanim to nastąpi zajrzyjmy do umowy deweloperskiej (w przypadku rynku pierwotnego) lub kupna – sprzedaży (gdy idzie o rynek wtórny). Czy przypadkiem nie niepokoją Państwa niektóre zapisy? Czy widzicie gdzieś dane dotyczące metrażu? Skąd wynikają tak wysokie kary umowne? I dlaczego sprzedający nie chce podać numeru księgi wieczystej?
Zanim podpiszecie jakiekolwiek dokumenty, wyjaśnijmy wszystkie niepokojące kwestie i zapisy. To czego Państwo potrzebujecie to …

Dobry prawnik od nieruchomości. Białystok zaczyna doceniać Lexinvest

Nazywam się Magdalena Durlik – Olszewska i chętnie pomogę Państwu w każdej kwestii, związanej z obrotem nieruchomościami.

Państwo dostarczycie dokumenty do mojej kancelarii, a ja skrupulatnie przeanalizuję i zweryfikuję zapisy, aby móc je dla Was zaopiniować. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to opracuję lub stworzę dowolną umowę, w temacie zakupu/sprzedaży mieszkania, domu lub lokalu.

Aby cały proces nabycia/zbycia nieruchomości przebiegał prawidłowo, zgodnie z prawem i w miłej atmosferze, pomogę i przetłumaczę wszystkie zapisy, paragrafy, ustalenia - z języka prawnego na zrozumiały dla Państwa.

Analizując i weryfikując umowę, wyszukam wszelkie ewentualne zapisy/klauzule abuzywne, które mogłyby działać na Państwa niekorzyść. Doprowadzę do sytuacji, gdy wszystkie dane będą jasno i precyzyjnie umieszczone na dokumentach, umowach (np. metraż i sposób jego obliczania, dokładna i ostateczna data przeniesienia prawa własności).

Z moją pomocą nic Państwu nie umknie i niczego nie przegapicie. Dodatkowo doradzę co trzeba negocjować, aby uniknąć ewentualnych konsekwencji finansowych czy prawnych.

Prawnik w Białymstoku. Nieruchomości nie mają przede mną tajemnic

Zastanawiacie się Państwo co jeszcze mogę dla Was zrobić? W oferowanych przeze mnie pakietach (dostępnych zarówno dla firm jak i osób prywatnych), znajdziecie m.in.:

 • opcję wsparcia (niezależnie czy jesteście sprzedającymi czy kupującymi),
 • zbadanie stanu prawnego nieruchomości,
 • sprawdzenie wierzytelności i wiarygodności dewelopera,
 • analizę i weryfikację ksiąg wieczystych, dokumentów, prospektów, etc.,
 • zdobycie planów zagospodarowania przestrzennego czy opinii konserwatorskiej,
 • zaopiniowanie umowy pod kątem zgodności z prawem, klauzul abuzywnych,
 • pomoc w nabyciu nieruchomości oferowanej w postępowaniu komorniczym,
 • wyjaśnienie terminów związanych z użytkowaniem nieruchomości (np. służebność, „dzicy lokatorzy”, zasiedzenie),
 • wytłumaczenie kwestii związanych z zastawem, hipoteką, komornikiem,
 • pomoc w negocjacjach,
 • reprezentowanie Państwa w charakterze pełnomocnika.

Na te i inne pytania kancelaria Lexinvest udzieli Państwu odpowiedzi.

Prawnik od nieruchomości w Białymstoku

Nabywając/sprzedając lokal, warto ponieść niewielki wydatek na doradztwo prawne. Koszt usługi jest nieporównywalnie niższy, od ewentualnych konsekwencji, wynikających z nieznajomości prawa czy braku czasu na dokładne zweryfikowanie dokumentów. To najlepszy moment by zaufać Lexinvest. Pakietów pomocowych jest kilka. Mogą być jednorazowe lub w formie abonamentu. Po więcej szczegółów zapraszam na stronę.