Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Lubelskie Prawnik od nieruchomości Lublin

Prawnik od nieruchomości Lublin

Lexinvest jest kancelarią prawną, świadczącą swe usługi w formie online. Już nie musicie Państwo dojeżdżać, umawiać się na terminy. Od tej pory, by mieć do dyspozycji najlepszą pomoc prawną ds. nieruchomości, wystarczy internet. Wszystkie dokumenty należy przesłać na adres e-mail, wykupić jeden z pakietów, a Lexinvest zajmie się wszystkim.

Dobry prawnik od nieruchomości w Lublinie

Kancelaria gwarantuje Państwu profesjonalne doradztwo w dziedzinach obrotu nieruchomościami oraz prawa budowlanego.

Magdalena Durlik – Olszewska to wysoko doświadczony prawnik od nieruchomości działający zarówno w Lublinie jak i w całej Polsce. Jej specjalizacją jest opiniowanie, weryfikowanie i opracowywanie umów z zakresu usług prawnych na rynku nieruchomości.

Jeśli interesują Państwa wszelakie zagadnienia związane z rynkiem deweloperskim, prawem budowlanym, obrotem nieruchomościami, warto sięgnąć po jej fachową opinię.

Czym dokładnie zajmuje się Lexinvest:

  • weryfikowaniem i analizowaniem umów, pod kątem klauzul abuzywnych, zgodności z prawem, szkodliwych zapisów,
  • przenoszeniem praw własności,
  • hipotekami, służebnością, prawem lokatorskim,
  • analizą ksiąg wieczystych, prospektów,
  • sprawdzaniem wierzytelności dewelopera (w przypadku rynku pierwotnego),
  • pomocą i konsultacją prawną przy zakupie nieruchomości,
  • negocjacjami,
  • pełnomocnictwem w sprawach.

Wszystko powyższe i wiele innych zagadnień, znajdziecie Państwo w opcjach pakietów do zakupienia. Ten stosunkowo niewielki wydatek, uchroni Was przed możliwymi konsekwencjami finansowymi, prawnymi, wynikającymi z podpisania źle skonstruowanej umowy.

Kancelaria prawna ds. nieruchomości w Lublinie

Aby zabezpieczyć Państwa przed ewentualnymi reperkusjami wynikającymi z niekorzystnie skonstruowanej umowy kupna-sprzedaży bądź najmu nieruchomości, proponujemy kilka pakietów.

Począwszy od podstawowego, skończywszy na indywidualnym – wszystko zależy od Państwa zapotrzebowania. Możecie też wybrać między opcją pojedynczej usługi, a abonamentem. To wszystko niezależnie od tego czy jesteście osobami prywatnymi czy firmą.

Usługi różnią się zakresem cen oraz proponowanymi świadczeniami. W celu dobrania najbardziej odpowiedniego pakietu, warto ustalić warunki współpracy przed jego zakupem..
Prawnik w Lublinie, który zna się na nieruchomościach

Kancelaria prawna ds. nieruchomości Magdaleny Durlik - Olszewskiej, pomaga na każdym etapie procesu nabycia nieruchomości.

Lexinvest to niezależny doradca, zajmującym się regulacją prawną gruntów, inwestycji budowlanych, analizą ksiąg wieczystych, opiniami konserwatorskimi.

Wieloletnie doświadczenie oraz liczne publikacje fachowe, umiejscawiają Magdalenę Durlik-Olszewską wysoko na liście prawników od nieruchomości, nie tylko w Lublinie, ale całej Polsce. Co ważne, właścicielka Lexinvestu ukończyła studia psychologiczne co sprawia, że jeszcze lepiej rozumie potrzeby Państwa jako swoich klientów.

Warto skorzystać z pomocy Lexinvestu, by zagwarantować sobie spokojny sen i radość z nabycia, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.