Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Śląskie Prawnik od nieruchomości Katowice

Prawnik od nieruchomości Katowice

Kto z Państwa nie marzy o własnym mieszkaniu lub domu? O urządzeniu go i wypijaniu ciepłej kawy, patrząc z jego okien? Tymczasem kupno nieruchomości, to również olbrzymia inwestycja finansowa.

Dobry prawnik od nieruchomości? W Katowicach pomoże Państwu Lexinvest

Inwestycja poprzedzona podpisaniem umowy. A czy jesteście Państwo pewni, że dokładnie rozumiecie wszystkie jej zapisy? Czy znacie różnicę między np. zaliczką a zadatkiem? Wiecie jak często zdarzają się zakłamania np. dotyczące metrażu (tłumaczone technikami pomiarowymi)? Kto z Państwa chciałaby podpisać niekorzystną umowę? Umowę, z której nie tylko trudno będzie zrezygnować, ale np. obciąży Państwa dodatkowymi kosztami?

Aby nie stracić pieniędzy i zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji, warto skorzystać z pomocy prawnika, specjalizującego się w obrocie nieruchomościami.

Skuteczny prawnik od nieruchomości w Katowicach

Magdalena Durlik – Olszewska jest właścicielką kancelarii Lexinvest i prawniczką z wieloletnim doświadczeniem. Jej specjalizacją są usługi prawne na rynku nieruchomości.

Kancelaria działa online, aby zapewnić Państwu jak największy komfort. Nie ma terminów, dojazdów. Jest wybrany pakiet ofertowy, który zapewnia maksimum korzyści, wysyłanie dokumentów na email i... tyle. Za resztę odpowiada już Lexinvest, niezależnie od tego czy szukają Państwo pomocy jako sprzedający czy nabywający nieruchomość.

Magdalena Durlik – Olszewska dokładnie weryfikuje i analizuje umowy, opiniując je. Jeśli potrzeba także opracowuje nowe, specjalnie dla Państwa. Znajduje wszelkie zakazane zapisy lub te dla Państwa niekorzystne. A całość treści umowy, przedstawia w zrozumiały i prosty sposób.

Kancelaria prawna ds. nieruchomości – w Katowicach warto zaufać Lexinvest

Dzięki usługom kancelarii Lexinvest, dokonacie Państwo transakcji zakupu (lub sprzedaży) nieruchomości bezpiecznie i korzystnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, prawnik będzie negocjował warunki lub występował jako Państwa pełnomocnik.

Przesyłając umowy oraz inne dokumenty do weryfikacji i analizy, etc., zyskujecie pewność, że trafiły one w dobre ręce. Kancelaria sprawdzi wszelkie zapisy, ale także dewelopera (w przypadku rynku pierwotnego) czy księgi wieczyste. Zanim złożą Państwo swój podpis, zdobędziecie pewność, że wszystko jest „zapięte na ostatni guzik”, rzetelne i pozbawione „haczyków”.

Prawnik w Katowicach ds. nieruchomości

Dzięki niej i Lexinvest, wszystkie braki w umowach zostaną uzupełnione, wątpliwości rozwiane, a niekorzystne zapisy usunięte. Kancelaria wyłapie i pomoże gdy:

 • sprzedający ustalił np. wysokie kary umowne (w przypadku zakupu od dewelopera),
 • nie podał dokładnego metrażu, sposobu jego liczenia i dopuszczalnego błędu,
 • brakuje wszystkich wymaganych dokumentów,
 • są niejasności w księgach wieczystych.

Udzieli Państwu wsparcia:

 • niezależnie od tego czy jesteście sprzedającymi czy nabywającymi,
 • firmą czy osobą prywatną,
 • wykupujecie usługę jednorazowo czy w formie abonamentu.

Ponadto:

 • zbada stan prawny nieruchomości,
 • wyjaśni czym jest obciążenie hipoteczne, służebność,
 • sprawdzi wiarygodność dewelopera,
 • przejrzy księgi wieczyste, dokumenty, prospekty,
 • zdobędzie opinię konserwatorską, wpływu nieruchomości na środowisko naturalne, planów zagospodarowania przestrzennego,
 • pomoże w negocjacjach.

Słowem - Kancelaria Lexinvest jest jedynym gwarantem Państwa spokoju i zadowolenia. Zapraszamy!