Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Oferta Weryfikacja dewelopera Prawnik od nieruchomości Warszawa

Prawnik od nieruchomości Warszawa

Lexinvest to kancelaria prawna w formie internetowej. Stąd wynika dla Państwa wygoda, że aby znaleźć dobrego prawnika od nieruchomości w Warszawie, nie musicie już ruszać się z miejsca. Wszystkie dokumenty wystarczy przesłać na podany adres, wykupić jedną z opcji pomocy, a ja zajmę się resztą.

Moja kancelaria gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo w zakupie nieruchomości. Zajmuję się opiniowaniem i opracowywaniem umów w zakresie usług prawnych na rynku nieruchomości. Zakres moich usług obejmuje słowem – wszelkie sprawy związane z rynkiem deweloperskim, prawem budowlanym.

Zajmuję się:

  • szukaniem zastawionych na Państwa w umowach pułapek,
  • przenoszeniem praw własności,
  • hipotekami,
  • analizowaniem ksiąg wieczystych,
  • pomocą i konsultacją prawną przy zakupie nieruchomości,
  • negocjacjami,
  • reprezentowaniem Państwa jako pełnomocnik.

Kancelaria prawna ds. nieruchomości Warszawa

Warszawa to piękne, ale kosztowne miejsce do życia. Dlatego, aby zminimalizować poniesione przez Państwa (I tak już wysokie koszty zakupu), a także zabezpieczyć przed ewentualnymi konsekwencjami wynikającymi z podpisania niekorzystnie skonstruowanej umowy, proponuję kilka pakietów.

Można je podzielić na cztery typy: basic, normal, max oraz indywidualną wycenę według potrzeb klienta. Usługi różnią się zakresem cen oraz proponowanymi świadczeniami. W celu dobrania odpowiedniego pakietu warto się skontaktować i ustalić warunki współpracy wcześniej.

Prawnik od nieruchomości. Warszawa zasługuje na niezależność i doświadczenie Lexinvest

Z punktu widzenia nabywcy/sprzedającego nieruchomość, istotne jest sprawdzenie stanu prawnego w księgach wieczystych oraz ich poprawna ich analiza.

Jako prawnik dla Warszawy od nieruchomości, moja kancelaria prawna ds. nieruchomości, pomaga zarówno firmom jak I osobom prywatnym, na każdym etapie procesu nabycia nieruchomości.

Nazywam się Magdalena Durlik-Olszewska I jestem niezależnym doradcą, zajmującym się regulacją prawną gruntów i inwestycji budowlanych. Posiadam wieloletnie doświadczenie, które z dumą stawia mnie w panteonie dobrych prawników od nieruchomości w Warszawie, a właściwie całej Polsce. We współpracy z klientami kieruję się dodatkowymi umiejętnościami zdobytymi na studiach psychologicznych.

Profesjonalna pomoc przy nabyciu nieruchomości w Warszawie

Tym, co wyróżnia ofertę Lexinvest jest przystępność języka komunikacji, jakim posługuję się w relacji z klientami. Wszelkie zawiłości prawne przedstawiam w przyjazny I zrozumiały sposób dla każdego.

Wykazuję się terminową i kompleksową obsługą bieżących zadań, weryfikując umowy i wskazując możliwe zagrożenia inwestycyjne. Wnikliwie wykorzystuję odpowiednią wiedzę i doświadczenie przy badaniu każdego z aspektów prawnych.

Analizuje opis nieruchomości, sposób jej użytkowania, spis właścicieli oraz prawa rzeczowe i obciążenia hipoteczne.

Zajmuję się tematem nieruchomości od lat. Jako przyszli właściciele możecie być Państwo spokojni o sprawy administracyjne i formalności powiązane z nowym nabytkiem. Dzięki odpowiednim kalkulacjom, weryfikacji danych i przygotowaniu dokumentów, finalizacja transakcji będzie skuteczna, bezpieczna i sprawnie dokonana.

Pomoc przy nabyciu nieruchomości to także porady, które pozwalają negocjować ceny zakupu i poszczególne warunki i zapisy umowy. Profesjonalne konsultacje i reprezentowanie klienta przy wszystkich kwestach związanych z kupnem i sprzedażą nieruchomości, są gwarancją doskonałej i satysfakcjonującej współpracy dla obydwu stron. Zapraszam.