Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Mazowieckie Prawnik od nieruchomości Warszawa

Prawnik od nieruchomości Warszawa

Kancelaria prawna Lexinvest funkcjonuje także online. Stąd wynika dla Państwa wygoda, że aby znaleźć dobrego prawnika od nieruchomości w Warszawie, nie musicie już ruszać się z miejsca. Wszystkie dokumenty wystarczy przesłać na podany adres, wykupić jedną z opcji pomocy, a ja zajmę się resztą.

Kancelaria prawna w Warszawie - dobry specjalista ds. nieruchomości

Moja kancelaria gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo w zakupie nieruchomości. Zajmuję się opiniowaniem i opracowywaniem umów w zakresie usług prawnych na rynku nieruchomości. Zakres moich usług obejmuje słowem – wszelkie sprawy związane z rynkiem deweloperskim, prawem budowlanym.

Zajmuję się:

  • szukaniem zastawionych na Państwa w umowach pułapek,
  • przenoszeniem praw własności,
  • hipotekami,
  • analizowaniem ksiąg wieczystych,
  • pomocą i konsultacją prawną przy zakupie nieruchomości,
  • negocjacjami,
  • reprezentowaniem Państwa jako pełnomocnik.

Kancelaria prawna ds. nieruchomości Warszawa

Warszawa to piękne, ale kosztowne miejsce do życia. Dlatego, aby zminimalizować poniesione przez Państwa (I tak już wysokie koszty zakupu), a także zabezpieczyć przed ewentualnymi konsekwencjami wynikającymi z podpisania niekorzystnie skonstruowanej umowy, proponuję kilka pakietów.

Można je podzielić na cztery typy: basic, normal, max oraz indywidualną wycenę według potrzeb klienta. Usługi różnią się zakresem cen oraz proponowanymi świadczeniami. W celu dobrania odpowiedniego pakietu warto się skontaktować i ustalić warunki współpracy wcześniej.

Prawnik od nieruchomości. Warszawa zasługuje na niezależność i doświadczenie Lexinvest

Z punktu widzenia nabywcy/sprzedającego nieruchomość, istotne jest sprawdzenie stanu prawnego w księgach wieczystych oraz ich poprawna ich analiza.

Jako prawnik od nieruchomości dla Warszawy, moja kancelaria prawna ds. nieruchomości, pomaga zarówno firmom jak I osobom prywatnym, na każdym etapie procesu nabycia nieruchomości.

Nazywam się Magdalena Durlik-Olszewska I jestem niezależnym doradcą, zajmującym się regulacją prawną gruntów i inwestycji budowlanych. Posiadam wieloletnie doświadczenie, które z dumą stawia mnie w panteonie dobrych prawników od nieruchomości w Warszawie, a właściwie całej Polsce. We współpracy z klientami kieruję się dodatkowymi umiejętnościami zdobytymi na studiach psychologicznych.

Profesjonalna pomoc przy nabyciu nieruchomości w Warszawie

Tym, co wyróżnia ofertę Lexinvest jest przystępność języka komunikacji, jakim posługuję się w relacji z klientami. Wszelkie zawiłości prawne przedstawiam w przyjazny I zrozumiały sposób dla każdego.

Wykazuję się terminową i kompleksową obsługą bieżących zadań, weryfikując umowy i wskazując możliwe zagrożenia inwestycyjne. Wnikliwie wykorzystuję odpowiednią wiedzę i doświadczenie przy badaniu każdego z aspektów prawnych.

Analizuje opis nieruchomości, sposób jej użytkowania, spis właścicieli oraz prawa rzeczowe i obciążenia hipoteczne.

Jestem prawnikiem od nieruchomości i zajmuję się tym tematem od lat. Jako przyszli właściciele możecie być Państwo spokojni o sprawy administracyjne i formalności powiązane z nowym nabytkiem. Dzięki odpowiednim kalkulacjom, weryfikacji danych i przygotowaniu dokumentów, finalizacja transakcji będzie skuteczna, bezpieczna i sprawnie dokonana.

Pomoc przy nabyciu nieruchomości to także porady, które pozwalają negocjować ceny zakupu i poszczególne warunki i zapisy umowy. Profesjonalne konsultacje i reprezentowanie klienta przy wszystkich kwestach związanych z kupnem i sprzedażą nieruchomości, są gwarancją doskonałej i satysfakcjonującej współpracy dla obydwu stron. Zapraszam.