Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Analiza umów deweloperskich Zachodniopomorskie Analiza umowy deweloperskiej Szczecin

Analiza umowy deweloperskiej Szczecin

Planujecie zakup lokalu mieszkalnego? Jeżeli Państwa dobry znajomy kupił mieszkanie z rynku pierwotnego i jest zadowolony z kontaktów z deweloperem, zapytajcie Go o szczegóły współpracy. Możecie również osobiście wybrać się na teren inwestycji, którą się interesujecie. Dzięki temu sami sprawdzicie, jak postępują prace na budowie i poznacie opinię mieszkańców ukończonych już inwestycji.

Pamiętajcie Państwo, aby decyzji o wyborze dewelopera i kupnie nowego mieszkania, nie podejmować pochopnie. To zobowiązanie finansowe na lata. W tym przypadku pośpiech nie jest wskazany.

Po zaakceptowaniu dewelopera i warunków, następuje kolejny krok – zawarcie umowy deweloperskiej. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie, nie musicie szukać kancelarii prawnej, która prowadzi doradztwo prawne przy zawieraniu umowy deweloperskiej. W Szczecinie pomogę Państwu ja.

Lexinvest – nie da się wybrać lepiej

Kancelaria prawna Lexinvest należy do mnie – Magdaleny Durlik – Olszewskiej. Powstała ona, aby pomagać zarówno prywatnym inwestorom jak i firmom, we wszystkich procesach związanych z nabyciem nieruchomości. Dbam o Państwa spokój, komfort i bezpieczeństwo. W jaki sposób? Dokładnie weryfikując umowy. Wynajdując możliwe zagrożenia, które mogą wystąpić w procesie inwestycyjnym. Negocjując warunki.

Jestem prawniczką z wieloletnim doświadczeniem, jeśli chodzi o zakres usług prawnych dotyczących rynku nieruchomości. Jestem niezależną i samodzielną doradczynią. Udzielam pomocy i konsultacji prawnej, wspierając Państwa i dając Wam pewność, że cały proces odbędzie się w sposób profesjonalny i zgodny z prawem. Osobiście zadbam, by dopełnione zostały wszelkie formalności.

Dlatego warto skorzystać z usług doświadczonej w branży nieruchomości prawniczki, która odpowie na pytania, doradzi i pomoże skutecznie sfinalizować transakcję Przeanalizowałam setki umów deweloperskich i zdaję sobie sprawę czego należy się obawiać. Wiem, jakie zapisy da się negocjować z deweloperem oraz jakich argumentów użyć, żeby go przekonać do zmian.

Analiza umowy deweloperskiej Szczecin – co zrobię jako prawniczka?

Jeżeli przyślecie Państwo umowę (przed podpisaniem), przeprowadzę szczegółową weryfikacja umowy deweloperskiej. W Szczecinie nie znajdziecie lepszych. Dokładnie wykonam analizę umowy deweloperskiej dla nieruchomości w Szczecinie.

Przedstawię przed jakimi niepożądanymi sytuacjami finansowymi uchronić mogę Państwa, dzięki profesjonalnemu wsparciu podczas zakupu nieruchomości. Opowiem jakie korzyści przyniesie ze sobą konsultowanie się z prawnikiem w sprawie umowy. Świadcząc pomoc przy nabyciu nieruchomości, dokładnie przeanalizuję i ocenię zapisy umowy.

Moja wiedza, umiejętności i doświadczenie, dają gwarancję zgodności wszystkich zapisów z aktualnie obowiązującym prawem. Podczas konsultacji szczegółowo rozwieję wszelkie niejasności, a ewentualne błędy w rozumowaniu wyłapię i poprawię.

W razie wątpliwości czym jest umowa deweloperska, służę pomocą

Pokrótce – umowa deweloperska zobowiązuje dewelopera do realizacji określonego przedsięwzięcia i zawarcia z nabywcą umowy, przenoszącej własność lokalu albo domu wybudowanego w ramach tej inwestycji. Umowa deweloperska to inaczej umowa przedwstępna, zawierana z deweloperem. Ma za zadanie związać obie strony umowy – dewelopera i nabywcę (Państwa) – i zabezpieczyć dokonanie przez wszystkich transakcji w przyszłości.

Analizy umowy deweloperskiej dla nieruchomości w Szczecinie (oraz wszelkich aktów związanych z nabyciem lokalu), przygotowywane przez moją firmę, charakteryzują się przede wszystkim konkretnością. Dokładnie wskazuję, czy sytuacja prawna nabywcy w nich zawarta, różni się od standardów rynkowych na Państwa korzyść lub na niekorzyść. Jeśli jest szkodliwa, zmienię to. Dzięki mnie, nic w umowie Państwa nie zaskoczy w negatywny sposób.

Dotychczas żaden z moich klientów nie żałował, że wydał pieniądze na usługi Lexinvest. Gwarantuję, że Państwo też będą zadowoleni.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.