Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Oferta Obsługa prawna firm Obsługa prawna firm Szczecin

Obsługa prawna firm Szczecin

Szczecin to ważne miasto portowe położone w północno-zachodniej Polsce, na granicy z Niemcami. W ostatnich latach miasto przeszło wiele zmian, a rozwój gospodarczy w Szczecinie był jednym z głównych priorytetów władz miasta.

W ostatnich latach w Szczecinie zrealizowano wiele inwestycji, które przyczyniły się do rozwoju gospodarczego miasta. Jednym z najważniejszych projektów był rozbudowa Portu Szczecin-Świnoujście, który jest jednym z największych portów morskich w Polsce. Dzięki inwestycji w nowoczesne infrastruktury portowe, Szczecin stał się ważnym węzłem komunikacyjnym na mapie Europy.

W Szczecinie działa również wiele firm z branży nieruchomości. W mieście działa kilka inkubatorów przedsiębiorczości oraz centra badawczo-rozwojowe, które przyciągają inwestorów z całego świata. W ostatnich latach w Szczecinie powstało również wiele startupów, które tworzą innowacyjne rozwiązania z zakresu nowych technologii.

Mając to na względzie przedsiębiorcy często poszukują pomocy przy obsłudze prawnej firm. Obsługa prawna firm w Szczecinie obejmuje wsparcie prawne przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Usługa polega na doradztwie w zakresie wyboru najlepszej formy prawnej firmy oraz jej rejestracji. Ponadto, obsługa prawna obejmuje doradztwo w zakresie zawierania umów i zobowiązań, w tym wszelkich umów cywilnoprawnych, negocjacje, rozstrzyganie sporów, a także udzielanie porad i tworzenie dokumentacji prawnej. Usługa może również obejmować doradztwo w zakresie spraw związanych z naruszeniem prawa, w tym przestępstwami gospodarczymi i skargami.

Skontaktuj się

O mnie

O mnie

Nazywam się Magdalena Durlik-Olszewska. Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Pomagam firmom i prywatnym inwestorom w procesie związanym z nabyciem nieruchomości. Dbam o ich bezpieczeństwo, dokładnie weryfikując umowy i wskazując na możliwe zagrożenia w całym procesie inwestycyjnym.

Zobacz więcej

Obsługa prawna firm budowlanych w Szczecinie

W Szczecinie istnieje wiele kancelarii prawnych, które specjalizują się w obsłudze prawnej firm budowlanych. Obsługa prawna firm budowlanych obejmuje szeroki wachlarz dziedzin prawa, nie tylko prawo budowlane, ale także prawo zamówień publicznych, prawo ochrony danych osobowych, prawo pracy czy prawo podatkowe. Kancelarią Adwokacką specjalizującą się w obsłudze prawnej firm budowlanych w Szczecinie jest LexInvest. Kancelaria z powodzeniem świadczy usługi na terenie całej Polski zarówno zdalnie (on-line) jak i na miejscu. Prawnicy z Kancelarii LexInvest specjalizują się w zagadnieniach nieruchomościowych i nie tylko.

Obsługa prawna spółek w Szczecinie

Obsługa prawna spółek w Szczecinie obejmuje szeroki zakres działań, których celem jest zapewnienie wsparcia prawno-biznesowego i ochrony interesów spółek. W zależności od potrzeb i specyfiki działalności danej spółki, usługi prawne mogą obejmować między innymi:

- Doradztwo i reprezentacja w postępowaniach sądowych i administracyjnych,

- Tworzenie i weryfikacja umów oraz dokumentów prawnych,

- Ochrona własności intelektualnej,

- Prawo podatkowe,

- Prawo pracy,

- Prawo cywilne i handlowe

Wszystkie te usługi są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, a ich celem jest zapewnienie ochrony interesów spółki oraz jej właścicieli. Dzięki obsłudze prawnej spółek w Szczecinie, przedsiębiorcy mogą skupić się na rozwoju swojego biznesu, mając pewność, że ich interesy są chronione zgodnie z obowiązującym prawem.

Obsługa prawna firm cennik Szczecin

Zachęcamy do skorzystania z pakietów związanych z obsługą prawną firm zaproponowanych w zakładce cennik.

Skontaktuj się Sprawdź cenę

Obsługa prawna przez Kancelarię Adwokacką LexInvest

Kancelaria Adwokacka LexInvest świadczy usługi związane z obsługą prawną firm nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy w tym na stałe we Francji.

Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Warszawa

Obsługa prawna firm Wrocław

Obsługa prawna firm Łódź

Obsługa prawna Kraków

Obsługa prawna firm Poznań

Obsługa prawna firm Gdańsk

Adres

Główna siedziba: ul. Górnośląska 2, 00-444 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi Twoim mieście.

Telefon

Zadzwoń: 795-846-132

Email

biuro@lexinvest.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00