Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Oferta Obsługa prawna firm Obsługa prawna firm Warszawa

Obsługa prawna firm Warszawa

W Warszawie obsługę prawną firm oferuje wiele kancelarii prawnych, klient musi spośród tych wszystkich wybrać tę która będzie najlepiej odpowiadać na jego potrzeby. Obsługa prawna firm to usługa, która polega na udzielaniu porad prawnych oraz reprezentowaniu klienta przed sądami i urzędami. Może obejmować różne dziedziny prawa, takie jak:

  • prawo cywilne,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo nieruchomości.

Kancelaria prawna LexInvest współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki czemu mogą pomagać swoim klientom w różnych sprawach. W szczególności w prawie związanym z nieruchomościami, gospodarczym i cywilnym.

LexInvest z siedzibą w Warszawie obsługuje prawnie i doradza dużym i małym firmom. Pomaga prawnie przedsiębiorcom w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, a także w prowadzeniu negocjacji i ustalaniu warunków umów.

LexInvest świadczy usługę w postaci obsługi prawnej firm w Warszawie, usługa może obejmować reprezentowanie klientów przed sądami i urzędami. Adwokaci i radcowie prawni z LexInvest w Warszawie mogą pomóc swoim klientom we wszystkich tych czynnościach. LexInvest oferuje również obsługę prawną firm w Warszawie online, dzięki czemu klienci mogą uzyskać porady prawne bez konieczności wychodzenia z domu.

Wybór kancelarii prawnej do obsługi firmy w Warszawie powinien być dokonany po dokładnym przeanalizowaniu oferty oraz doświadczenia kancelarii. Dzięki temu klient będzie mieć pewność, że jego sprawa zostanie załatwiona profesjonalnie i skutecznie. Taką pewność daje Kancelaria Adwokacka Lexinvest.

Skontaktuj się

O mnie

O mnie

Nazywam się Magdalena Durlik-Olszewska. Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Pomagam firmom i prywatnym inwestorom w procesie związanym z nabyciem nieruchomości. Dbam o ich bezpieczeństwo, dokładnie weryfikując umowy i wskazując na możliwe zagrożenia w całym procesie inwestycyjnym.

Zobacz więcej

Obsługa prawna firm budowlanych w Warszawie

Usługa polegająca na obsłudze prawnej firm budowanych w Warszawie obejmuje różne aspekty prawa związanego z branżą budowlaną, takie jak prawo budowlane, prawo zamówień publicznych, prawo pracy czy prawo gospodarcze. Kancelarie adwokacka LexInvest specjalizuje się w obsłudze prawnej inwestycji budowlanych w Warszawie. Kancelaria posiada specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w dziedzinie prawa budowlanego, co pozwala im na skuteczne doradztwo i reprezentowanie przedsiębiorstw z branży budowlanej.

Obsługa prawna firm budowlanych w Warszawie może również obejmować doradztwo w zakresie przepisów dotyczących zamówień publicznych. Kancelaria LexInvest pomaga przedsiębiorcom w przygotowaniu ofert i udziału w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych. Usługa polegająca na obsłudze prawnej firm budowlanych może obejmować również reprezentowanie przedsiębiorstw z branży budowlanej przed sądami i urzędami.

Obsługa prawna firm Warszawa - cennik

Cennik obsługi prawnej dla firm w Warszawie różni się w zależności od rodzaju obsługiwanego podmiotu oraz rodzaju świadczonej usługi. Ceny mogą być ustalane na podstawie godzin pracy prawnika, jak również na podstawie stawki za całość sprawy. Kancelaria LexInvest oferuje również pakiety usług, które są tańsze niż pojedyncze usługi.

Kancelaria Adwokacka LexInvest ma w swojej ofercie usługi abonamentowe dla firm (ryczałt dla firm), w ramach, których przedsiębiorstwo płaci miesięczną opłatę za określoną liczbę godzin pracy prawnika. Koszt obsługi prawnej firm został przedstawiony w zakładce cennik.

Obsługa prawna Spółek Warszawa

Usługa polega na świadczeniu usług prawnych dla firm i przedsiębiorstw działających na terenie Warszawy. Usługi te obejmują doradztwo w zakresie prawa handlowego, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa spółek, prawa autorskiego, prawa własności intelektualnej, prawa ochrony konkurencji i innych dziedzin. Dodatkowo obejmuje doradztwo w zakresie tworzenia i zarządzania spółkami, zakładanie spółek i tworzenie umów. Adwokaci z Kancelarii LexInvest zajmujący się obsługą prawną spółek w Warszawie oferują również usługi w zakresie rozwiązywania sporów, negocjowania umów i występowania w sądzie.

Skontaktuj się Sprawdź cenę

Obsługa prawna przez Kancelarię Adwokacką LexInvest

Kancelaria Adwokacka LexInvest świadczy usługi związane z obsługą prawną firm nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy w tym na stałe we Francji.

Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Wrocław

Obsługa prawna Łódź

Obsługa prawna Kraków

Obsługa prawna firm Szczecin

Obsługa prawna firm Poznań

Obsługa prawna firm Gdańsk

Adres

Główna siedziba: ul. Górnośląska 2, 00-444 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi Twoim mieście.

Telefon

Zadzwoń: 795-846-132

Email

biuro@lexinvest.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00