Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Śląskie Prawnik od nieruchomości Żywiec

Prawnik od nieruchomości Żywiec

Chyba wszyscy Państwo lubicie spokój i świadomość wzorcowo przeprowadzonej transakcji. Moment, gdy zyskujecie pewność, że postąpiliście słusznie, zainwestowaliście mądrze i możecie poczuć się bezpieczni. 

W przypadku obrotu mieniem nieruchomym sprawa nieco się komplikuje, o ile nie jesteście Państwo fachowcami, sprawnie władającymi „prawniczym żargonem” i będącymi na bieżąco z aktualizacjami wprowadzanymi w projektach ustaw i z orzecznictwem sądowym. Jeśli jednak „drobny druczek” budzi u Was niepokój, zanim zdecydujecie się podpisać jakąkolwiek umowę, warto byście oddali ją w ręce specjalistów, którzy dokładnie przeanalizują i zweryfikują wszystkie zawarte w niej zapisy. Zastanawiacie się jakie ułatwienia wprowadzi w waszym życiu dobry prawnik od nieruchomości? Żywiec potrafi wyliczyć ich całkiem sporo.

Porady prawne - doradztwo prawne w zakresie nieruchomości - dobry prawnik w Warszawie

Wszelkie umowy pisane językiem prawniczym (ja np. umowy deweloperskie, kupna-sprzedaży, najmu, dzierżawy, etc) są zazwyczaj wyjątkowo długie, pełne paragrafów i skomplikowane. Jako umowy cywilnoprawne, dają także możliwość wprowadzania zmian (o czym nie każdy wie), wypracowanych podczas negocjacji.

W takich dokumentach każda linijka (a nawet pojedyncze słowo), są ważne i mogą wiele zmienić w treści. Osoby, które „nie żyją” w świecie prawniczym na co dzień, znacznie łatwiej jest oszukać. Jak? Nie precyzując terminów, nie pisząc w jaki sposób liczony był metraż (może się zdarzyć że zawiera w sobie np. fragment klatki schodowej), wprowadzając nieadekwatne kary umowne i inne niekorzystne zapisy. Chyba nie chcecie Państwo dobrowolnie narażać się na bolesne konsekwencje finansowe (a nawet prawne), gdyż woleliście zaoszczędzić „kilka złotych”? 

Jeśli tym czego naprawdę potrzebujecie to spać spokojnie i przestać się martwić, możecie w tej sytuacji zrobić tylko jedno - zaufać kancelarii prawnej ds. nieruchomości. Żywiec komfort gwarantuje sobie współpracą z Lexinvest.  

Dobry prawnik od nieruchomości? Żywiec woli tych najlepszych

Kontakt z prawnikiem jeszcze nigdy nie był tak prosty jak teraz! Specjalnie dla Państwa wygody, uruchomiliśmy ofertę pakietów pomocy dostępnych online. Wystarczy że zadzwonicie, a wspólnie ustalimy który jest dla Państwa najbardziej optymalny. Po opłaceniu wybranego, wysyłacie  dokumenty e-mailem lub kurierem i najszybciej jak to możliwe, otrzymujecie pełen raport z wnioskami, uwagami i propozycjami zmian, dotyczącymi dostarczonych nam pism i ich treści. 

Niewielka kwota (przy zestawieniu z ceną nieruchomości mówimy o promilu ceny) dzieli Państwa od bezcennego spokoju i świadomości dobrze zainwestowanych pieniędzy.

W kancelarii dokładnie sprawdzimy jakie ryzyko niosłoby podpisanie pierwotnej wersji umowy, wskażemy które niedozwolone lub niekorzystne  zapisy powinny zostać usunięte, jakie informacje pilnie wymagają uściślenia, etc. Tym sposobem zabezpieczycie swój interes i finanse, w najbardziej mądry sposób, gwarantujący Wam pełną i skuteczną ochronę.

Lexinvest mieści się w Warszawie, ale liczyć na nas możecie bez względu na miejsce zamieszkania. Wiemy jak ważny jest dla Państwa komfort, czas, a także oszczędności. Nie musicie nigdzie jechać, ustalać terminów, brać wolnego w pracy. Wystarczy że dostarczycie dokumenty e-mailem lub kurierem, a my zajmiemy się całą resztą. 

Na co możecie liczyć w zamian? Co dokładnie daje Państwu korzystanie z usługi dobrego prawnika od nieruchomości? Żywiec stawia przede wszystkim na nasze kompleksowe i napisane prostym językiem raporty z weryfikacji i analizy umów. Otrzymacie sprawozdanie zawierające wszystkie uwagi, wytłuszczone nieścisłości, wykreślone szkodliwe dla Państwa zapisy i propozycje wprowadzenia postanowień zabezpieczających wasz interes oraz prawa. Nie musicie już bać się nieadekwatnych i/lub jednostronnych kar umownych, braku planów zagospodarowania przestrzennego, niejasnych zapisów w księgach wieczystych czy zaskakujących opinii konserwatorskich. 

Jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy dla Was wsparciem w roli pełnomocników w trakcie procesów czy podczas innych czynności cywilno-prawnych (wszystko zależy od sprecyzowania oczekiwań i ustalenia planu współpracy). Potrzebujecie skonstruowania umowy? Poinformujcie nas o tym, a przygotujemy najlepszą z możliwych. 

Kancelaria prawna – nieruchomości. Żywiec wybiera Lexinvest

Możecie liczyć na naszą kancelarię, niezależnie czy jesteście Państwo klientami prywatnymi czy biznesowymi. Nie ma dla nas znaczenia jakiego typu transakcję będziecie przeprowadzać: kupno, sprzedaż, dzierżawa, najmem, etc. Także wysokość inwestowanej kwoty, nie stanowi żadnego wykluczenia (obsługujemy klientów od olbrzymich inwestycji, ale i małych transakcji).  

Już nie musicie się Państwo obawiać inwestowania, nawet w przypadku dużych sum. Tak samo jak Państwu, zależy nam na waszym bezpieczeństwie i wygodzie, dlatego pomożemy w każdej kwestii związanej z obrotem mieniem nieruchomym i/lub prawem budowlanym. 

Zapraszamy. Zainwestujcie nie tylko w nieruchomość, ale też we własną satysfakcję.