Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Prawnik od nieruchomości Warmińsko-Mazurskie Prawnik od nieruchomości Szczytno

Prawnik od nieruchomości Szczytno

Kancelaria prawna w Warszawie - dobry specjalista ds. nieruchomości

Nieruchomości jak kupować, sprzedawać, wynajmować, etc. je mądrze? Jak sprawić, by z ich obrotem wiązały się tylko pewne i rozsądne wybory i decyzje? W jaki sposób uniknąć ryzyka inwestycji nietrafionych finansowo lub prawnie? Jak wiele z tych pytań stawiacie sobie Państwo sami? 

Chcąc inwestować mądrze w mienie nieruchome, macie Państwo dwie możliwości. Powinniście gruntownie zapoznać się z przepisami, ustawami, kodeksami czy aktualnym orzecznictwem sądowym. To rozwiązanie trudniejsze. Jest też znacznie prostsze, przyjemniejsze, tańsze i mniej pracochłonne - zasięgnąć rady, którą oferuje dobry prawnik ds. nieruchomości. Szczytno działa racjonalnie i wybiera Lexinvest - kancelarię prawną ds. nieruchomości.

Kancelaria prawna ds. nieruchomości – Szczytno może liczyć na fachową pomoc 

Niezależnie czy są Państwo klientem indywidualnym, biznesowym, komercyjnym czy deweloperem, Lexinvest jest dla Was. Na każdym z etapów procesu kupna/sprzedaży/najmu/etc. nieruchomości, dotyczącego:

 • małych oraz wielomilionowych inwestycji,
 • obiektów komercyjnych i niekomercyjnych,

służymy kompleksowym doradztwem, analizą czy inną potrzebną Wam pomocą.

Zawsze po stronie klienta, gdyż najważniejsze dla nas są Państwa pełen komfort, bezpieczeństwo finansowe oraz 100% gwarancja udanej transakcji.

Kancelarię Lexinvest prowadzi doświadczona prawniczka -  Magdalena Durlik-Olszewska. Jest dobrym prawnikiem od nieruchomości (Szczytno już nie raz korzystało z jej kompetencji). Może pochwalić się licznymi publikacjami fachowymi, a także ukończeniem psychologii. Dzięki „trzymaniu ręki na pulsie” bieżących zmian oraz projektów zmian (w prawie nieruchomości oraz budowlanym, a także orzecznictwem sądowym), możecie Państwo w pełni polegać na jej wiedzy. Drugi kierunek studiów (psychologia) sprawia, że potrafi rozpoznać Państwa potrzeby i dostosować sposób komunikacji tak, by był jasny i zrozumiały. 

Kancelaria Lexinvest mieści się w Warszawie, ale funkcjonuje również online. Dzięki temu może sprawnie obsłużyć klientów z całej Polski. Znikają problemy z dojazdem, spotkaniami osobistymi, tym że zapomnieliście zabrać jakiegoś dokumentu czy odległym terminem.  Wystarczy wybór odpowiedniego pakietu (ze strony) i przesłanie dokumentów. Zwrotny, czytelny raport i/lub kontakt, nastąpią najszybciej jak to możliwe.

Dobry prawnik od nieruchomości? Szczytno woli najlepszych z Lexinvest

To tu powinniście Państwo szukać pomocy, w kwestiach dotyczących przepisów prawa budowlanego, umów deweloperskich czy prawa nieruchomości. 

W zależności od wybranego pakietu (od podstawowego, po ustalany indywidualnie po kontakcie telefonicznym), możecie liczyć na:

 • doradztwo prawne, a także pełne negocjacje (cenowe i dotyczące zmian w zapisach umów) w procesach nabycia, zbycia, etc., nieruchomości,
 • przeprowadzenie procesów związanych z uregulowaniem stanu prawnego nieruchomości (zasiedzenie, zniesienie współwłasności, spadki), działek oraz innych obiektów mienia nieruchomego, 
 • prawne dokonanie podziału nieruchomości,
 • doradztwo w temacie kontraktów budowlanych i inwestycyjnych,
 • pomoc w uzyskaniu decyzji o zabudowie, zagospodarowaniu terenu, otrzymaniu opinii konserwatora zabytków, 
 • przygotowywanie umów, a także negocjowanie kwestii z nich wynikających,
 • weryfikację i analizę umów w formie czytelnego raportu,  
 • wsparcie przy transakcjach,
 • audyty due diligence,
 • kompleksowe analizy prawne,
 • fachowe i kompleksowe obsłużenie prawne inwestycji,
 • pełnomocnictwo w sprawach, procesach, postępowaniach cywilnych, itd.

Zapraszamy.