Wersja polska Wersja angielska
MENU
Jesteś tutaj: Miasta Analiza umów deweloperskich Mazowieckie Analiza umowy deweloperskiej Toruń

Analiza umowy deweloperskiej Toruń

Umowa deweloperska. Nie jest to dokument z którym większość z Państwa ma na co dzień do czynienia. Kiedy już macie ją sygnować, mogą pojawić się wątpliwości:

 • czy na pewno wszystko w niej zapisano?
 • czy zrozumieliście w całości jej treść?
 • czy nie ma tam jakiegoś „drobnego druczku”?
 • etc.

Nie ma w tym niczego dziwnego. Dokument napisany prawniczym językiem nie jest „łatwą lekturą”. 

Prawidłowo skonstruowana umowa powinna chronić po równo interesy sprzedającego i kupującego. Niestety nie zawsze tak jest.  Ponieważ jej treść jest przygotowywana przez dewelopera, zdarza się że pojawiają się w niej nie do końca uczciwe zapisy. A to brakuje dokładnego metrażu, a to terminu oddania, a to znowu jest obwarowana dziesiątkami kar. 

Za deweloperem stoi sztab prawników, którzy działają zgodnie z prawem, ale chronią tylko swojego pracodawcę. Czy to oznacza, że musicie się zdać na ich „łaskę” i wierzyć w uczciwość? Na szczęście nie! Wystarczy zlecić usługę jaką jest analiza umów deweloperskich. Toruń może w takim przypadku liczyć na Lexinvest. 

Po co radca prawny? Toruń już wie?

Czy wiecie Państwo, że z pozoru nieistotny szczegół, może nieść ze sobą znaczące konsekwencje finansowe? Że czasem jedno SŁOWO zmienia cały sens zapisu? Na szczęście nie musicie posiadać takiej wiedzy. Od tego macie Lexinvest. By nie stracić pieniędzy, a zapewnić sobie pełen komfort i bezpieczeństwo transakcji, możecie im przesłać umowę do weryfikacji i analizy. 

Lexinvest od lat funkcjonuje jako kancelaria on-line. Dzięki temu nie musicie czekać na termin, ani nigdzie dojeżdżać. Wystarczy zakupić odpowiedni pakiet (z dostępnych na stronie), wysłać e – mail z posiadanymi dokumentami, a radca prawny zajmie się resztą. A jaki jest najlepszy prawnik od nieruchomości? W Toruniu już wiecie, że warto zaufać doświadczeniu Magdaleny Durlik – Olszewskiej. 

Sprawdzanie umowy deweloperskiej? Tylko w Lexinvest

W odpowiedzi na Państwa zapytania, wątpliwości i po szczegółowej analizie i weryfikacji wysłanych dokumentów, otrzymacie raport napisany prostym (już nie prawniczym) językiem. Będzie on zawierał wszelkie najważniejsze kwestie. 

Na co możecie Państwo liczyć po dokonaniu w Lexinvest analizy umów deweloperskich? Toruń dowie się zwrotnie o:

 • konieczności wykreślenia niedozwolonych z prawem zapisów, klauzul abuzywne, 
 • propozycjach zapisów postanowień chroniących Państwa interesy,
 • nieścisłościach, brakujących informacjach, niejasnych i niesprecyzowanych sformułowaniach (co może umożliwiać ich dowolną interpretację),
 • czy prawidłowo podano metraż i sposoby jego pomiaru oraz dopuszczalne błędy w obliczeniach,
 • czy podano dokładne daty odbioru nieruchomości i przepisaniu praw własnościowych na Państwa,
 • ewentualnych karach i ich adekwatności do przewinień,
 • wiarygodności dewelopera na podstawie danych z UOKiK i KRS,
 • etc.

Podsumowując - zyskacie Państwo pewność bezpiecznego zakupu, w każdym jego aspekcie i na każdym etapie. 

Lexinvest i prawnik od nieruchomości (w Toruniu warto wybrać najlepszych czyli właśnie tę kancelarię), oferuje Państwu znacznie, znacznie więcej. Potrzebujecie np. pełnomocnictwa w negocjacjach lub podczas sprawy? Także możecie na to (w zależności od wykupionej oferty) liczyć.

Analiza i weryfikacja dewelopera - Kancelaria Lexinvest